PUBG Mobile yeni oyun modu Jungle Adventure geliyor!

PUBG Mobile oyuncuların eğlendirmek adına yeni bir mod olan Jungle Advanture modunu oyuna getireceklerini belirtti.
PUBG Mobile
PUBG Mobile Jungle Adventure

PUBG Mobile Jungle Adventure modu çok yakında oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. PUBG Mobile her yeni güncellemede gittikçe büyüyor ve oyuna birçok yeni modlar ve geliştirmeler getirerek, oyuncuları heyecanlandırıyor. Son güncellemeler ile Miramar Kum Fırtınası ve Vikendi Kuzey Kutbu modu oyuna getirildi. Şimdi ise Jungle Adventure modu adında, yeni bir mod getirileceği duyuruldu.

PUBG Mobile Jungle Adventure Modu

Sanhok veya kod adı ”Savage” olan haritalar PUBG’ye en çok yatırım yapan haritalardandır. PUBG Corp’un sanat ekibi, sanatlarını geliştirmek adına Güneydoğu Asya ülkesindeki nemli bir orman bölgesi olan bir yere gezi düzenlediler. Oraları gezerken fiziksel olarak orada bulundular ve ormanın özelliklerini tek tek  hissederek çok daha sürükleyici bir ortam deneyimi yaratabileceklerini umdular. Beklenilen sonuç da umulduğu gibi oldu ve geçtiğimiz yıllarda Sanhok haritasını oyuna eklediler. Yeni mod Jungle Adventure da Sanhok haritası için geliyor.

PUBG Mobile
Sanhok haritasına yeni bir oyun modu geliyor gibi görünüyor.

Şimdi ise, yeni ”Jungle Adventure” oyun modu ile birçok yeni benzersiz unsurlar Sanhok haritasına getiriliyor. Çeşitli kaynaklara göre, yeni oyun moduna bir katkı sağlamak adına totemler ve sıcak hava balonları gibi yeni unsurlar da eklenecek. Bu totemler ve sıcak hava balonlarının oyuna daha iyi bir atmosfer katacağından eminiz.

Sıcak hava balonlarının hala nasıl çalışacağından emin değiliz ancak sızıntılara dayanarak, balonun helikopterin kontrol edilemeyen bir versiyonu olması muhtemel. Balona binen oyuncular savaş alanını araştırabilir ve hatta aşağıdaki düşmanlara ateş edebilir. Oyunda bulunan totemler, onları bulan oyunculara eşyalar verecek gibi görünüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts