PUBG Mobile: Yoldaş Nedir ve Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Yoldaş Nasıl Alınır? - Mobidictum.com

PUBG Mobile oyununda Yoldaş nasıl yapılır bu rehberimizde onu anlatacağız.

PUBG Mobile Yoldaş Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile yayınlanan güncellemeyle oyuna Şahin geldi ve sizlerin bu şahine sahip olmak için yapmanız gereken birtakım görevler bulunuyor. Ayrıca sezon 10’un da gelmesiyle birlikte nasıl hızlı yükselirim diye düşünüyorsanız “PUBG Mobile Sezon 10: Hızlı Yükselmenin Yolu” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Şahin ile Av Kılavuzu

Gezegenin en yırtıcı avcılarından. Kutup kıyıları boyunca, arktik tundralarda ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya adalarında görülebilir. Şahinler yüzyıllar boyunca avcılara iyi bir yoldaş olmuştur. Bu canlıların izleri bir zamanlar Erangel kayalıklarından da görülmüştür. Uzun süre boyunca savaş hayvanı olarak da kullanılan şahinler, güvenilir yapılarıyla savaşçıların da saygısını kazanmıştır! Erangel’in iklimine uyum sağladıklarına göre her koşulda efendileriyle birlikte savaşmaya hazır hale gelmişlerdir.

PUBG Mobile Yoldaş Nasıl Alınır

PUBG Mobile’da Şahin Nasıl Elde Edilir?

Erangel’de şahinlerin izine rastlanıyor. Son zamanlarda gittikçe fazla sayıda maceracı şahin eğitmeyi öğreniyor. Yoldaşlar bölümünü ziyaret ederek siz de PUBG Mobile’da ilk yoldaşınızı eğitebilirsiniz.

Yoldaş elde etmek için Atölyede bulunan Yoldaş sayfasına girin. Şahin seviyesini yükselterek tüm şahin eylemlerinin kilidini açabilirsiniz. Görevleri tamamlayarak parçaları toplayın ve Yoldaşlar kurallarına göre bir şahinle takas edin veya Dükkandan 25 UC karşılığında bir tane Yoldaş Parçası satın alın!

PUBG Mobile’da yoldaş nasıl alınır konusunda yapmanız gerekenler bu kadar basit, ayrıca oyun içerisinde bulduğunuz kuş yuvalarına tıklayıp da o oyunluk şahin elde edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts