PUBG premium sandık ne zaman gelecek?

PUBG Premium sandık ile ilgili yeni detaylar geldi!
pubg premium sandık tarihi
PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek?

PUBG premium sandıklar ile ilgili yepyeni bir gelişme gündemde. Yaklaşık bir yıldır kullanılamayan bu sandıklarla ilgili topluluktan epey eleştiri ve soru alan PUBG ekibi, sonunda bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre temmuz ayına gelmeden sandıklara kavuşacağız.

PUBG Mobile oyunculara çeşitli skin’ler, kıyafetler ve emojiler sunuyor. Bu görsel çeşitliliğe sahip olmak için oyuncular kutu açıyorlar. Oyundaki premium sandık ise bu kutular arasından en dikkat çekenlerden biri.

PUBG Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek?

Hatırlayacağınız üzere, 31 Mayıs 2020’de oyundaki premium sandıklar devre dışı bırakılmıştı. O günden beri ne zaman geleceği merak edilen bu sandıkların, 21 Haziran 2021’den itibaren oyuncuların karşısına çıkacağı duyuruldu.

Premium sandıklar oyun içinde birçok şey almaya yarayan UC kullanarak veya oyun puanlarını kullanarak açılabiliyorlar. Bunların içinden çeşitli öğeler veya premium sandık kuponları çıkabiliyor.

Şimdilerde oyuna girecek oyuncular premium sandıkların yerine “custom creates” alanını görecekler. 21 Haziran’dan itibaren bu alanın yerine yeniden premium sandıklar gelecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts