Reklam ve Sponsorluk

Oyun dünyasına ait bir ürününüz mü var? Oyun veya uygulama geliştiriyor, indirme sayılarını arttırmak mı istiyorsunuz? Mobil oyun ve uygulamaların habercisi, bağımsız geliştiricilerin destekçisi Mobidictum sizin için burada!

Reklam

Mobidictum’da oyununuz veya uygulamanız için reklam verebilirsiniz. Geliştiricilere özel olarak uyguladığımız reklam modelleriyle, sizin işinize yarayacak en iyi model ne ise onu size sunuyoruz. Banner yerleştirip, haber yazıp ürününüzü ortalıkta bırakmıyoruz. Verdiğiniz reklamdan olabildiğince verim alabilmeniz için çalışıyoruz. Reklam vermek için bize ulaşabilirsiniz, aşağıdaki formu doldurarak konuyu bize iletin, sizin için en uygun reklam modelini konuşalım. Ürününüzü kitlelere yayalım!

Sponsorluk

Bize sponsor olun, ortak çalışalım. Yaptığımız işleri beğeniyor ve bize sponsor olabilirsiniz. Karşılıklı birbirimize nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.

Oyun sektörüyle ilgili bir iş yapıyor ve Mobidictum’un size sponsor olmasını mı istiyorsunuz? Biz her zaman bağımsız geliştiricilerin yanındayız! Size yardımcı olabileceğimiz bir konu olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Aşağıdaki formu doldurarak bize konuyu detaylı anlatın.