Among Us Sistem Gereksinimleri: Among Us kaç GB?

Düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla Among Us oynayabilirsiniz.
Among Us Sistem Gereksinimleri
Among Us sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan çoğu cihaz üzerinden kolaylıkla oynanabiliyor.

Among Us PC sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan kötü donanıma sahip bir bilgisayarla rahatlıkla oynayabilirsiniz. 16 Kasım 2018 tarihinde Steam üzerinde yayınlanan Among Us’ın epey bir süre boyunca isminin bilinmemesine rağmen son zamanlarda oldukça popüler olmayı başardı.

Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri

Eski bir bilgisayara sahipseniz ve bu bilgisayarın donanımları oldukça kötü olsa bile rahatlıkla Among Us oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızın donanımı yüksekse Among Us da dahil olmak üzere yeni çıkmış ve yakında çıkacak olan birçok bilgisayar oyunlarını rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri
Eski bir bilgisayarla rahatlıkla Among Us oynayabilirsiniz.
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 Çekirdekli bir işlemci
  • RAM: 1 GB
  • Ekran Kartı: 256 MB

Among Us Önerilen Sistem Gereksinimleri

Among Us’ı yüksek kare hızında akıcı ve bir o kadar da güzel grafiklerle oynayarak oyun zevkinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Günümüzde çoğu popüler oyunun önerilen sistem gereksinimleri oldukça fazla olmasına rağmen Among Us’ın yüksek grafik ayarlarında oynamak için iyi bir bilgisayara sahip olmak zorunda değilsiniz.

Among Us Önerilen Sistem Gereksinimleri
Among Us’ı yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız yaklaşık 2 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.
  • İşletim Sistemi: Windows 7/ 8 (64-bit)
  • İşlemci: 4 Çekirdekli bir işlemci
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB

Among Us Kaç GB?

Among Us’ı Steam üzerinden indirip oynamak istiyorsanız 256 MB boş alana ihtiyacınız olacak. Eğer SSD kullanıyorsanız hem bilgisayarınız hızlanır hem de oyunları, uygulamaları ve programları açma hızınız iki katına çıkabilir. Bilgisayarınızda HDD varsa bu sorunu pek önemsememeniz gerekiyor.

Among Us kaç GB
Among Us’ı oynamak için 256 MB boş alana ihtiyacınız var.

Hem telefon hem de bilgisayar üzerinden oynanırken Cross-Platform yani çapraz platform desteklenmesinden dolayı bir arkadaşınızla farklı tür cihazlarla oynarken dahi aynı lobide bulunabilir ve beraber oyun oynayabilirsiniz. Eğer Among Us’ta 10 kişi olmak istiyorsanız Mobidictum Discord sunucusuna gelerek yeni arkadaşlıklar kurabilir ve diğer arkadaşlarla birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nasıl öğrenebilirsiniz?

Güncel, nostaljik, popüler ve indirimde olan bilgisayar oyunlarının sistem gereksinimlerini öğrenerek herhangi bir dosya indirmeden dakikalar içerisinde o oyun içerisinde ortalama performansınızı görmek için Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atabilirsiniz. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts