Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri: Battlefield 5 kaç GB?

2. Dünya savaşını konu almış Battlefield 5 oyunun sistem gereksinimleri ortalamanın üzerinde bir bilgisayar istiyor. Oyunu indirmek için yaklaşık 5 0 GB boş alana ihtiyacınız var.
Battlefield 5 Minimum Sistem Gereksinimleri
Ortalam bir bilgisayar ile rahatlıkla 60 FPS alabilirsiniz.

Battlefield 5 sistem gereksinimleri yüksek bir oyun. Yüksek kalite ve uzun süreli oyun deneyimi dosya büyüklüğünü arttırdığından dolayı ortaya Battlefield 5 kaç GB gibi sorular çıkıyor. Ortalama bir bilgisayar ile Battlefield 5’i 60 FPS civarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bol çatışma dolayısıyla bazı bölgelerde performans dalgalanması yaşanabilir.

Battlefield 5 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5 6600K – AMD FX-8350 veya daha yüksek
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • Ekran Kartı: 2 GB ve DirectX 11 destekli

Bol aksiyonlu bir oyun olduğundan dolayı nadiren performans düşüşü yaşayabilirsiniz. Düşük ayarlarda rahatlıkla 60 FPS alabilirsiniz. Ekran kartı olarak AMD Radeon HD 7850 veya Nvidia GeForce GTX 660 tercih etmelisiniz. Minimum ayarlarda 8 GB ram yeterli olacak. Ancak işlemciniz ortalamanın biraz üstünde olması gerekiyor.

Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri
Çatışmanın ve aksiyonun bol geçtiği bölgelerde performans dalgalanması yaşayabilirsiniz.

Battlefield 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7 4790 / AMD Ryzen 3 1300X veya daha yüksek
  • RAM: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
  • Ekran Kartı: 8GB ve DirectX 11.1 destekli

Aksiyonun tadını yüksek ayarlarda çıkarmak en doğru karar. Yüksek donanımlı bir bilgisayar ile bu oyunu hem kaliteli hem de en iyi performansa sahip olarak oynayabilirsiniz. Ekran kartı olarak AMD Radeon RX 580 veya NVIDIA GeForce GTX 1060 tercih etmeniz gerekiyor.

Battlefield 5 kaç GB
Oyunu indirmek için yaklaşık 50 GB boş alana ihtiyacınız var.

Battlefield 5 kaç GB?

Battlefield 5 oynamak için yaklaşık 50 GB boş alana ihtiyacınız var. Görüntü kalitesi ve oyun deneyiminin epey bir uzun olmasından dolayı bu oyunu indirmeniz saatler sürebilir. Güzel bir bağlantıya sahip değilseniz 50 GB gibi büyük bir dosya indirimi 24 saati aşabilir. Bu yüzden biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

20 Kasım 2018 tarihinde Origin platformunda yayınlanan ve geliştiriciliğini DICE ekibi yapan bu oyun 2. dünya savaşında geçiyor. Bu oyunu çevrim içi de oynayabiliyorsunuz. Ancak sabit bir bağlantıya ihtiyacınız olacak. Dil desteği açısından zengin olan bu oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Battlefield 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GTX 1060 modelini tercih edebilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini neden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’un Sistem Gereksinimleri kategorisinde güncel oyunların da yer aldığı kategoriyi inceleyerek oyunların gerektirdiği donanımları öğrenerek bilgisayarınız hangi oyunları sorunsuz bir şekilde çalışabileceğini ve hangi oyunlarda yüksek performans alabileceğinizi öğrenerek rahatlıkla oyun oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts