Blazing Sails Sistem Gereksinimleri

Blazing Sails’i oynamak için nasıl bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor? Tüm detayları yazdık!
Blazing Sails Minimum Sistem Gereksinimleri
Blazing Sails sistem gereksinimlerini listeledik.

Blazing Sails sistem gereksinimleri son günlerde oyuncular tarafından sorulan bir soru. Korsan olup diğer gemilerle savaşabilmenin yanında daha birçok farklı oyun modunun bulunduğu Blazing Sails’i oynayabilmek için nasıl bir bilgisayara sahip olmanız gerektiğini aktardık.

Blazing Sails Sistem Gereksinimleri

Blazing Sails ortalama düzeyde donanıma sahip bir bilgisayarla birlikte rahatla oynanabilir. Oyun, henüz erken erişimde olduğundan dolayı ortalama kaç GB olacağını şimdilik söylemek zor olsa da güncel dosya boyutunu içeriğimizin alt tarafına ekleyeceğiz.

Blazing Sails Minimum Sistem Gereksinimleri
Blazing Sails’i oynayabilmek için ortalama bir bilgisayara sahip olmak gerekiyor.

Blazing Sails Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşlemci: Intel Core i3 veya benzeri bir işlemci
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 550 Ti veya benzeri bir grafik kartı

Yukarıdaki gereksinimleri karşılayan bir bilgisayarla Blazing Sails’i düşük grafik ayarlarında kolaylıkla oynayabilmeniz mümkün. Oyunu daha yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız daha iyi bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Blazing Sails Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel Core i7 veya benzeri bir işlemci
  • RAM: 16 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya benzeri bir grafik kartı

Yukarıdaki sistem gereksinimleri karşılayan bir bilgisayarla oyunu yüksek grafik seçeneklerinde rahatlıkla oynayabilmeniz mümkün. Ayrıca her zaman en yüksek grafik ayarları oyunun en iyi ayarları olmayabiliyor, anlık performans kayıplarının önüne geçmek istiyorsanız grafik ayarlarını kısabilirsiniz. Oyunda beğenmediğiniz grafiklerle daha az karşılaşmak istiyorsanız oyunun ayarlarından azaltabilirsiniz.

Blazing Sails GB
Blazing Sails’i indirmek için 5 GB boş alana ihtiyacınız var.

Blazing Sails kaç GB?

Blazing Sails kaç GB olduğu oyun hakkında en çok sorulan bir başka soru. Oyun henüz erken erişimde olduğundan dolayı sürekli güncelleme alacağını ve dosya boyutunun artacağını unutmamalısınız.

Şu anda oyunu indirmek için size 5 GB boş alan yeterli olacak. Ekstra DLC veya mod ile birlikte oyunu oynamak istiyorsanız gereken boş alan daha da fazla olacak.

Blazing Sails İndir

Blazing Sails indirme tuşunu hemen alt tarafa ekliyoruz, Steam üzerinden oyunu satın alarak indirmeye başlayabilirsiniz. Oyunun güncel fiyatı 25 TL olup bazı indirimlerle birlikte bu fiyat daha da düşebiliyor.

Blazing Sails
Blazing Sails
Developer: Get Up Games
Price: 17.5 TRY

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Popüler oyunların sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız sizler için güzel bir haberim var. Sistem Gereksinimleri kategorimizde popüler olsun veya olmasın fark etmeksizin tüm oyunların sistem gereksinimlerini paylaşıyoruz.

Blazing Sails indir
Blazing Sails’i indirmek için yukarıdaki tuşu kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızın bir oyunu kaldırıp kaldırmadığını oyunu indirerek test etmek yerine bu sayfa üzerinden sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca eksik olduğunu gördüğünüz oyunları yorum kısmında bize bildirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts