Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Düşük donanıma sahip bir bilgisayarınız varsa Call of Duty Black Ops 2’yi rahatlıkla oynayabilirsiniz.
Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri
Call of Duty Black Ops 2’yi düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 sistem gereksinimleri dolayısıyla çoğu oyuncunun aklında Call of Duty Black Ops 2 kaç GB? gibi sorular canlanıyor. Yayınlanma tarihi 2012 yılında olmasına rağmen hala popüler oyunlar arasında yer alıyor. Çoğu kişinin aklında ufak dahi olsa bir fikir sahibi bu oyunun sistem gereksinimleri oldukça düşük olduğundan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Celeron E1200 Dual Core 1.6GHz veya Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
  • Ekran Kartı: 1 GB

İşlemci olarak düşük gereksinim gerekmesine rağmen ekran kartı olarak en az 1 GB olmak zorunda. Ekran kartı olarak Nvidia GeForce GT 230 modelini veya daha iyi bir ekran kartını tercih ederseniz performans durumunda dalgalanmalar veya anlık performans kayıplarıyla uğraşmazsınız.

Call of Duty Black Ops 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
Düşük grafik ayarlarında oynamak için 2 GB RAM ve 1 GB ekran kartına sahip olmalısınız.

Call of Duty Black Ops 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz veya Athlon II X3 415e
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • Ekran Kartı: 2 GB

RAM olarak en az 4 GB tercih ederseniz aksiyonun ve patlamanın en bol olduğu yerlerde dahi performans düşüşü yaşamazsınız. Aynı zamanda RAM dışında ekran kartının da 2 GB olması büyük bir performans artışına sebep olacak. En heyecanlı bölümlerde oyunun herhangi bir hata verip kapanmasını istemiyorsanız Windows 7 64-bit işletim sisteminde oynamalısınız.

Call of Duty Black Ops 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Yüksek grafik ayarlarında oynamak için 4 GB RAM ve 2 GB ekran kartına sahip olmalısınız.

Call of Duty Black Ops 2 kaç GB?

Tam olarak 12 Kasım 2012 yılında yayınlanan Call of Duty Black Ops 2 oyununu rahatlıkla oynamak için yaklaşık 10 GB boş alana ihtiyacınız var. Aynı zamanda ekstra DLC veya içerikler indirmeniz durumunda dosya büyüklüğü artacağından dolayı oyun dosyalarının büyüklüğünü takip etmelisiniz.

Activision firmasının Black Ops serüveni oyuncular tarafından oldukça sevilmesine rağmen serinin yeni oyunu olan Call of Duty Black Ops 5 hala geliştirilme aşamasında. Herhangi bir resmi açıklama yapılmamasına rağmen oyuncuların çoğu yeni oyunu 2020 yılı içerisinde yayınlanmasını bekliyor.

Call of Duty Black Ops 2 kaç GB
Oyunu indirmek için yaklaşık 10 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Popüler, eski, nostaljik, indirimde olanların ve yeni oyunların bulunduğu Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak oyunları indirmeden bilgisayarınızın nasıl performans alabileceğinizi öğrenebilmeniz mümkün. Aynı zamanda yeni bir bilgisayar arayışındaysanız güncel oyunların nasıl sistemler gerektirdiğini öğrenerek fikirlerinize yön verebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts