Call of Duty: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops Cold War oynayabilmek için sahip olmanız gereken minimum sistem gereksinimleri neler?
Call of Duty: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri
Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War, sistem gereksinimleri açısından eğer kaliteli bir şekilde oynamak istiyorsanız bir hayli donanım gerektiriyor. Call of Duty: Black Ops Cold War’ın sistem gereksinimlerine ve oyunun kaç GB olacağına göz attık. Activision‘ın göz bebeği bu yapım sistem gereksinimleri yönünden ortalama bir bilgisayarı epey zorlayacak gibi duruyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3-6300 3.8GHz veya AMD FX-6350
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7970 veya NVIDIA GeForce GTX 770

Call of Duty: Black Ops Cold War’ı minimum sistem gereksinimlerinde oynarken sorun yaşamamak için en az Intel Core i3-6300 3.8GHz veya AMD FX-6350 işlemciniz olmalı. Bu oyun için 8 GB’lık RAM yeterli olurken, ekran kartı tarafındaysa minimum AMD Radeon HD 7970 veya NVIDIA GeForce GTX 770’e sahip olmalısınız.

"<yoastmark

CoD: Black Ops Cold War Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD Ryzen 5 3600 6-Core 3.6GHz
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 590 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB

Call of Duty: Black Ops Cold War’ı tüm özelliklerinde sorun yaşamadan oynamak içinse ortalamanın biraz üzerinde bir cihazınız olması gerektiğini tahmin etmişsinizdir. İşlemci tarafında Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD Ryzen 5 3600 6-Core 3.6GHz işinizi görecektir. Ekran kartı tarafında ise AMD Radeon RX 590 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB’e sahip olmalısınız.

Call of Duty: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri
Call of Duty Black Ops Cold War Kaç GB?

Call of Duty: Black Ops Cold War Kaç GB?

Bu oyunu oynamak için en az 80 GB’lık bir boş alanınız olmalı. Her güncelleme ile oyunların boyutları değişebilir. Günümüzün online PC oyunları devasa güncellemeler ile köklü değişiklikler yaparken, Call of Duty’de bu tarz büyük güncellemeler göremiyoruz. Haliyle mevcut boyutta da çok değişiklik olmayacaktır.

Call of Duty: Black Ops Cold War kaç GB sorusunu da cevapladığımıza göre ana kategorimizden bahsedebiliriz. Sistem Gereksinimleri kategorimizde yeni çıkan oyunların yanı sıra nostaljik oyunların da istediği sistem gereksinimlerini ekliyoruz. Kategorimizi takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts