Dying Light Sistem Gereksinimleri: Dying Light Kaç GB?

Dying Light sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu bildiğiniz zaman bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmadığına göz atabilirsiniz.
Dying Light Sistem Gereksinimleri
Dying Light Sistem Gereksinimleri.

Dying Light sistem gereksinimleri zombi oyunu sevenler için oldukça ideal ve mükemmel bir oyun. Görsel efektleri, sesleri ve oyunun atmosferi özenle düzenlenmiş ve oluşturulmuş. Bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz ki bir o kadar da bu oyunu oynarken oyunun atmosferini kanınızda hissedeceksiniz.

Dying Light Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 81. 64-bit
  • İşlemci: Intel i5-2500 3.3GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
  • Ses: DirectX 10 destekli kart

Oyunu minimum ayarlarda oynamak istiyorsanız en az Intel i5-2500 3.3GHz veya AMD FX-8320 3.5 GHz bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunun görüntülerini ve atmosferlerini en iyi derecede almak istiyorsanız NVIDIA GeForce GTX 670 ve üstü veya AMD Radeon HD 7870 üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. Oyun Windows 7 64-Bit ve üstü kaldırıyor. RAM konusunda ise en az 8 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

Dying Light Önerilen Sistem Gereksinimleri
Oyun içerisindeki zombiler ile birlikte güzel bir atmosfere ulaşacaksınız.

Dying Light Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 81. 64-bit
  • İşlemci: Intel i5-4670K 3.4GHz / Amd FX-8350 4.0 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
  • Ses: DirectX 10 destekli kart

Oyunda ki tüm görsellerden, grafikler ve savaş atmosferini en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız olmalı. Öncelikle en az Intel i5-4670K 3.4GHz ve AMD FX-8350 4.0 GHz bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunun en iyi ayarlarında oynamak istiyorsanız NVIDIA GeForce GTX 780 ve AMD Radeon R9 290 bir ekran kartı kullanmanız gerekiyor. RAM ise en az 16 GB RAM belleğiniz olması gerekiyor.

Dying Light Kaç GB
Dying Light 40 GB bir depolama alanına sahip.

Dying Light Kaç GB?

Oyunun dosyalar herhangi bir yeni gelen güncelleme ile değişmezse şuan ki durumu 40 GB‘lık bir alana sahip olmalısınız. Eğer diskinizde bu kadar yer yoksa oyunu indiremez ve ve o savaş atmosferini oynayamaysanız. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız.

Dying Light Minimum Sistem Gereksinimleri
Bu oyunu oynarken hem parkur yapabilir hemde avlanabilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts