Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri: Far Cry 4 kaç GB?

Ortalama bir bilgisayara sahipseniz Far Cry 4’ü rahatlıkla oynayabilirsiniz.
Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri
Far Cry 4 oyununu ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Far Cry 4 sistem gereksinimleri ortalama bir donanıma sahip bilgisayar istediğinden dolayı çoğu oyuncu sistem sıkıntısı çekiyor. Kapsamlı bir oyun olduğundan dolayı çoğu kişi Far Cry 4 kaç GB? gibi sorular soruyor. Neredeyse gördüğünüz her şeyle etkileşime girilebildiğinden ve açık dünya bulundurmasından da çoğu oyuncunun zihninde bir yer edinebiliyor.

Far Cry 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-750 2.6 GHz veya AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5850

Ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla Far Cry 4 oynanabilirken Intel Core i5-750 2.6 GHz veya daha iyi bir işlemci kullanarak düşük ayarlarda performans sorunu yaşamadan kolaylıkla oynayabilirsiniz. 4 GB RAM gerekirken ekran kartı olarak 1 GB olan herhangi bir ekran kartını kullanabilirsiniz.

Far Cry 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Far Cry 4’ü yüksek grafik ayarlarında oynamak için en az 2 GB ekran kartınız olmalı.

Far Cry 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz – AMD FX-8350 4.0 GHz veya daha iyi
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 – AMD Radeon R9 290X veya daha iyi

Yüksek grafik ayarlarında oynayıp yüksek performans almak istiyorsanız işlemcinizin iyi olması gerekiyor. Bu konuda Intel Core i5-2400S 2.5 GHz veya daha iyi bir işlemci tercih edebilirsiniz. Hiçbir sorun yaşamamak için en az 8 GB ram ve en düşük Windows 7 işletim sisteminde oyunu oynamalısınız. Ekran kartı olarak 2 GB olan herhangi bir modeli kullanabilirsiniz.

Far Cry 4 Minimum Sistem Gereksinimleri
Far Cry 4’ü düşük ayarlarda oynamak istiyorsanız işletim sisteminiz en az Windows 7 olmalı

Far Cry 4 kaç GB?

Hikayesinin, grafiklerinin ve oynanış mekaniklerinin ön planda olduğu Far Cry 4 oyununu indirmek için yaklaşık 30 GB boş alana ihtiyacınız var. Ubisoft tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde yayınlanan Far Cry 4’ü tek başınıza veya çok oyunculu bir şekilde oynayabilirsiniz.

Ubisoft Far Cry serisiyle büyük başarı yapmasından dolayı oyunun yeni örnekleri olan Far Cry 5’de çok büyük bir etki yarattı. Yakın zaman içerisinde Far Cry 6’nın oynanış videosunun da gelmesinden dolayı oyuncular büyük merak içerisindeler. Far Cry 6 oyunu 2021 yılında yayınlanması bekleniyor.

Far Cry 4 kaç GB
Far Cry 4 indirmek için yaklaşık 50 GB boş alana ihtiyacınız var

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Popüler, yeni, indirimde ve nostaljik oyunlarının da içerisinde bulunduğu Mobidictum’un Sistem Gereksinimleri kategorisine göz atarak bilgisayarınıza hiçbir oyunu indirmeden performansınızı öğrenebilirsiniz. Böylelikle kaldırmayacak oyunları indirme gibi zaman kayıpları yaşamazsınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts