Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri: Far Cry 5 kaç GB?

Ortalama bir bilgisayarınız varsa Far Cry 5 oyununda doğru ayarları yaparak yüksek performansa sahip olabilirsiniz.
Far Cry 5 Ssitem Gereksinimleri
Ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla Far Cry 5 oynayabilirsiniz.

Far Cry 5 sistem gereksinimleri dolayısıyla düşük donanımlı bilgisayara sahip oyuncular sıkıntı çekebiliyor. Çoğu kişinin aklında Far Cry 5 kaç GB? gibi sorular bulunuyor. Günümüze göre ortalama bir bilgisayarla birlikte düşük ayarlarda rahatlıkla Far Cry 5 oynayabilmeniz mümkün.

Far Cry 5 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-6300 3.5 GHz veya daha iyisi
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi:  Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Ekran Kartı: 2GB

Ortalama grafik ayarlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamak istiyorsanız işlemcinizin Intel Core i5-2400 veya benzer donanımlara sahip olmalısınız. Aksiyon anında anlık performans düşüşlerinin ve oyun hatalarının önüne geçebilmek için 8 GB RAM ve işletim sistemi olarak en az Windows 7 64-bit olmalı.

Far Cry 5 Minimum Sistem Gereksinimleri
Düşük ayarlarda oynamak için en az 2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM olmalı.

Far Cry 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Ekran Kartı: 4GB

Yüksek grafik ayarlarında oynayarak eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız Intel Core i7-4770 3.4 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz gibi işlemciler tercih etmelisiniz. Oyun için en uygun işletim sistemi olarak Windows 10 64-bit kullanabilirsiniz. NVIDIA GeForce GTX 970 AMD R9 290X modelleri gibi ekran kartıyla da rahatlıkla Far Cry 5 oynayabilirsiniz.

Far Cry 5 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Yüksek ayarlarda oynamak için en az 4 GB ekran kartınız olmalı.

Far Cry 5 kaç GB?

Far Cry 5’i rahatlıkla oynamak istiyorsanız yaklaşık 30 GB boş alana ihtiyacınız var. Eğer ekstra içerikler veya yama gibi dosyalar indirirseniz oyunun dosya büyüklüğü daha da artacak. Depolama alanınız azsa güncellemeleri ve ekstra içeriklerin dosya büyüklüğünü takip etseniz iyi edersiniz.

Ubisoft tarafından 27 Mart 2018 tarihinde yayınlanan bu serinin yeni oyunu daha yeni duyurulduğundan dolayı Far Cry 5’e çok büyük güncellemeler gelmeyecek. Ayrıca Ubisoft yaptığı canlı yayında Far Cry 6’dan oyuna dair görseller ve oynanış videoları yayınlayarak oyunları büyük bir heyecanın içine sürükledi.

Far Cry 5 kaç GB
Far Cry 5’i indirmek için yaklaşık 30 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimleri neler?

Oyunları indirmeden veya satın almadan önce Sistem Gereksinimleri kategorisine göz atarak istediğiniz oyunun gereksinimlerini bilgisayarınızın donanımıyla karşılaştırıp yaklaşık olarak performansınızın hangi seviyelerde olacağını öğrenebilirsiniz. Bu kategoride yeni, popüler, nostaljik ve indirimde olan oyunlar da bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts