Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

Yüksek grafik ayarlarında Far Cry Primal oynamak istiyorsanız sisteminiz listemizde yer alan modellere yakın olmalı.
Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri
Düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla Far Cry Primal oynayabilirsiniz

Far Cry Primal sistem gereksinimleri yüksek grafik ayarlarında oynamak isteyen oyuncuları üzebiliyor. Aynı zamanda Far Cry Primal kaç GB gibi sorular oldukça merak ediliyor. Eğer düşük ayarlarda oynayacaksanız pek iyi bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Ancak performans dalgalanmaları yaşamamak için iyi bir RAM miktarına sahip olmalısınız.

 

Far Cry Primal Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-550 veya Phenom II X4 955
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Ekran Kartı: 1 GB

Düşük grafik ayarlarında sıkıntı yaşamamak için Intel Core i3-550 veya Phenom II X4 955 gibi modeller kullanabilirsiniz. İşletim sistemi açısından Windows 10 64-bit tercih edebilirsiniz. Anlık performans kayıplarının önüne geçebilmek için en az 4 GB RAM kullanmalısınız. Nvidia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 ekran kartlarını kullanabilirsiniz.

Far Cry Primal Minimum Sistem Gereksinimleri
4 GB RAM ve 1 GB ekran kartıyla düşük ayarlarda Far Cry Primal oynayabilirsiniz.

 

Far Cry Primal Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-2600K veya AMD FX-8350
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Ekran Kartı: 3 GB

Yüksek grafik ayarlarında oynamak için Intel Core i7-2600K veya AMD FX-8350 gibi işlemci modellerini kullanmalısınız. 8 GB RAM ve Windows 10 64-bit işletim sistemi kullanmalısınız. NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 280X gibi 3 GB ekran kartlarını kullanabilirsiniz.

Far Cry Primal Önerilen Sistem Gereksinimleri
8 GB RAM ve Windows 10 64-bit işletim sistemiyle performans sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Far Cry Primal kaç GB?

Far Cry Primal oyununu indirmek için 20 GB boş alana ihtiyacınız var. Türkçe yama, DLC veya ekstra içerik gibi paketler indirmeniz durumunda oyunun dosya bütünlüğü daha da artar. Eğer pek fazla boş alanınız yoksa gereksiz dosyaları, oynamadığınız oyunları ve işinize yaramayan programları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Far Cry Primal 23 Şubat 2016 tarihinde yayınlandığından dolayı eski bir oyun. Yeni ve büyük güncellemeler gelmeyeceğinden dolayı tam olarak 20 GB boş alana sahipseniz bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Aynı zamanda bu serinin diğer oyunlarını da denemenizi tavsiye ederim.

Far Cry Primal kaç GB
Oyunu indirmek için yaklaşık 20 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Yeni, popüler, indirimde veya nostaljik oyunların da yer aldığı Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak bilgisayarınızın hangi oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırıp çalıştırmayacağını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir program veya dosya indirmeden oyun içi performansınızı öğrenebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts