FIFA 14 Sistem Gereksinimleri: FIFA 14 kaç GB?

Eski oyun olmasına rağmen hala oynanan FIFA 14’ü oynamak istiyorsanız düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla oynayabilirsiniz.
FIFA 14 Sistem Gereksinimleri
Düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla FIFA 14 oynayabilirsiniz.

FIFA 14 sistem gereksinimleri eskimiş bir oyun olduğundan dolayı donanımı düşük bilgisayarla rahatlıkla oynanabilir. Eski olmasına rağmen hala FIFA 14 kaç GB gibi sorular gündemde. Görünen o ki FIFA serisinin başarısında büyük bir etken olan FIFA 14 oyunu çoğu kişi oynamaya devam ediyor.

FIFA 14 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • Ekran Kartı: 256 MB

İşlemci olarak Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya benzer modeller kullanabilirsiniz. 2 GB RAM ve en az Windows Vista işletim sistemini kullanırsanız anlık performans düşüşlerinin önüne geçebilirsiniz. Ekran kartı olarak  ATI Radeon HD 3600, NVIDIA GeForce 6800GT veya daha iyi bir model kullanabilirsiniz.

FIFA 14 Minimum Sistem Gereksinimleri
256 MB ekran kartıyla rahatlıkla FIFA 14 oynayabilirsiniz.

FIFA 14 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 600e 2.2 GHz
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • Ekran Kartı: 512 MB

İşlemci açısından performans düşüşleri yaşamamak için Intel Core 2 Quad Q660 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 600e 2.2 GHz modellerine benzer işlemciler kullanabilirsiniz. İşletim sistemi olarak Windows 8 64-bit ve 2 GB RAM kullanırsanız hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.

FIFA 14 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız en az 512 MB ekran kartına ihtiyacınız var.

FIFA 14 kaç GB?

FIFA 14 oynamak için pek iyi bir bilgisayara sahip olmaya gerek olmasa da indirmek için yaklaşık olarak 8 GB boş alana ihtiyacınız var. Günümüzde 8 GB düşük bir dosya boyutu olduğundan dolayı bu oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Eğer boş alanınız yoksa gereksiz dosyaları silerek yer açabilirsiniz.

EA Sports tarafından geliştirilen ve serisinin 21. oyunu olan FIFA 14 ilk olarak 23 Eylül 2013 tarihinde yayınlandı. Spor oyunları dalında listelenen oyunlar arasında en iyi olmaya hak gösterilen FIFA 14 BAFTA oyun ödülünü kazanmayı başardı. Aynı zamanda aklınıza gelebilecek her platformda rahatlıkla oynanabiliyor.

FIFA 14 kaç GB
FIFA 14 indirmek için yaklaşık 8 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Sevdiğiniz oyunları indirmeden önce Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak sistem gereksinimleriyle kendi bilgisayarınızı karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle hangi performans aralığında oynayabileceğinizi zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz. Bu kategori içerisinde nostaljik, yeni, popüler ve indirimde olan oyunlar da yer aldığından aradığınız oyunu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts