FIFA 18 Sistem Gereksinimleri: FIFA 18 kaç GB?

FIFA serisinin yeni oyunları olduğundan dolayı FIFA 18’in sistem gereksinimleri sizlere düşük gelebilir.
FIFA 18 Sistem Gereksinimleri
FIFA 18 sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan dolayı kolaylıkla oynayabilirsiniz.

FIFA 18 sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan dolayı kolayca oynayabilirsiniz. Oyuncuların çoğunun aklında sistem gereksinimleri yerine FIFA 18 kaç GB? gibi sorular yer alıyor. Sistem gereksinimleri ortalamanın altında olmasına rağmen dosya büyüklüğü normal bir oyundan oldukça fazla.

FIFA 18 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon R7 260 (1 GB)

İşlemci ve ekran kartı yönünden fazla sorun çekmeseniz de FIFA 18’i düşük ayarlarda oynamak için en az 8 GB RAM olması gerekiyor. İşletim sistemi olarak en düşük Windows 7 64-bit sistemini kullanırsanız daha az hatayla karşılaşırsınız. Ekran kartı olarak 1 GB olan herhangi bir kartı tercih edebilirsiniz.

FIFA 18 Minimum Sistem Gereksinimleri
Düşük grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız en az 8 GB RAM olmalı.

FIFA 18 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-6300T 3.3 GHz veya AMD Athlon X4 870K 3.9 GHz
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X (2 GB)

Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri arasında pek bir fark görülmüyor. Yüksek grafik, deneyim ve performans için bu donanıma sahip bir bilgisayarınız olmalı. Aynı zamanda anlık performansınızı arttırmak istiyorsanız en az 2 GB ekran kartı ve 8 GB RAM bulundurmak zorundasınız.

FIFA 18 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Ekran kartı en az 2 GB olmalı.

FIFA 18 kaç GB?

FIFA 18 içerdiği çeşitliliği dolayısıyla yüksek dosya büyüklüğüne sahip. Her ekstra içerik indirmeniz durumunda dosya büyüklüğü artsa da bu oyunu oynamak için yaklaşık 50 GB boş alana ihtiyacınız var. FIFA serisinin yeni oyunları bulunduğundan dolayı yüksek dosya büyüklüğüne sahip güncellemeler gelmeyecek.

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 18 29 Eylül 2017 tarihinde yayınlandı. Oyuncuların en çok sevdiği modsa Alex Hunter’ın baş rolde olduğu “Yolculuk” adlı hikaye modu oldu. Belirli bir senaryo üzerinden gidildiğinden dolayı oyuncular hikayeyi anlayabilmek için ilk sezon olan FIFA 18’i oynamak zorunda.

FIFA 18 Genç Yetenekler

FIFA 18 de kullanabileceğiniz en iyi genç oyuncular bulunuyor. Bu genç oyuncuları kadronuza transfer ederek şampiyonluğa doğru yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz. Aşağıda sizlere vereceğimiz listede bulunan oyuncuları inceleyerek gözünüze en çarpıcı olanları kendi takımınıza transfer edebilir ve takımınız ile birlikte kupaları havaya kaldırabilirsiniz.

FIFA 18 genç yetenekler
Aşağıda bulunan oyunculardan gözünüze en dikkat çekici olanı takımınıza transfer edebilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz bu oyuncular 20 yaş ve altı oyuncular. Bu nedenden dolayı bu oyuncuların istatistikleri gelişmeye açık veya yüksek olabilir. Gelişmeye açık olan oyuncuları sürekli antrenmanlara sokarsanız bir süre sonra bu oyuncuların istatistikleri gelişecek ve maça hazır hale gelecek. Ne kadar yüksek istatistiğe sahip olursa bir oyuncu maç esnasında performansı da o kadar yüksek olur.

Kaleci Bartlomiej Dragowski – Fiorentina Takımı

Herkesin bildiği Milanlı Gianluigi Donnarumma tek yetenekli genç bir kaleci değil. Geliştirmeye açık olan Fiorentina takımında bulunan 20 yaşındaki kaleci Dragowski oyuncusunu takımınıza aldığınız zaman ve antrenmanlara sokarak istatistiklerini geliştirdiğiniz zaman maç esnasında kısıtlı sayıda goller yiyebilirsiniz. FIFA 18’de işinize yarayabilecek genç kalecilerden olan Dragowski’yi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sağ bek Kelvin Amian Adou – Toulouse Takımı

Güzel bir sağ bek oyuncusu istiyorsanız kesinlikle Amian Adou’yu listenize eklemelisiniz. Sezon boyunca o bölgeye başka bir oyuncu atamana gerek kalmayacak. Bu oyuncu FIFA 18’de gerçek bir all-rounder. Bir sağ bek oyuncusundan fazlasını yapabilen Adou 6.5 milyon euro’ya transfer edilebiliyor ve gelecekte 86 overall rating’e ulaşabiliyor.

Sol bek Marc Cucurella – Barcelona B Takımı

Sol bek oyuncusu arıyorsanız kesinlikle Barcelona B takımında bir cevher yatıyor ve bu cevheri ise sadece 3 milyon euro’ya alabiliyorsunuz. Cucurella adında en çok da hız, çabukluk özellikleriyle dikkat çekici olan bu oyuncuyu kesinlikle listenize eklemelisiniz. İyi bir antrenmandan sonra bu oyuncuya karşı çıkacak bir sağ kanat bulunmuyor.

FIFA 18 genç yetenekli oyuncular
FIFA 18’de bulunan en iyi genç oyuncuları sizlere listeledik.

Stoper Panagiotis Retsos – Bayer Leverkusen Takımı

Takımınıza sağlam bir stoper arıyorsanız kesinlikle Bayer Levekusen takımında bulunan Retsos’u takımınıza alabilirsiniz. Retsos oyuncusuna sağlam bir antrenman yaptırıp istatistiklerini geliştirirseniz önünde durabilecek pek fazla oyuncu görünmez gibi duruyor. 62 rating’le oyuna başlıyor olsa da az önce de dediğimiz gibi bu oyuncuya antrenmanlar yaptırarak rating seviyesini yükseltebilirsiniz.

Orta saha Carles Alena – Barcelona B Takımı

Sağlam bir orta saha oyuncuyu arıyorsanız kesinlikle Alena’yı listenize ekleyebilirsiniz. Dev kadro kulübünde bulunan bu oyuncuyu takım kadronuza eklediğiniz taktir de orta sahalarda güzel asistler yaparak rakip takıma goller yağdırabilirsiniz. Ayrıca La Masia akademisinde harmanlanmış oyuncu pas özellikleriyle dikkat çekiyor.

Orta saha Vitinho – Barcelona B Takımı

Barcelona B takımında bulunan bir diğer gizli yeteneğe sahip oyuncu Vitinho. 19 yaşında 5.5 milyon euro’ya takımınıza transfer edebileceğiniz genç bir yetenek. Hız özellikleri fazla kabiliyetli olmasa da antrenmanlar sonucu hızını arttırabilirsiniz. Şuanda 72 shoting’i bulunan bu oyuncuyu kesinlikle takımınıza transfer ederek güzel işler başarabilirsiniz.

FIFA 18 kaç GBFIFA 18 oynamak için yaklaşık 50 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Mobidictum’un Sistem Gereksinimleri kategorisine göz atarak oynamak istediğiniz veya gereksinimlerini merak ettiğiniz oyunları inceleyerek oyunu indirmeden bile ne kadar performans alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu kategorimizde nostaljik, popüler, yeni ve indirimde olan oyunlar da bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts