Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri: Forza Horizon 3 Kaç GB?

Hız tutkunlarının müthiş beğendi ve oynadığı Forza Horizon 3 oyununun sistem gereksinimlerini ve kaç GB olduğunu sizler için yazdık.
Forza Horizon 3
Forza Horizon 3 Sistem Gereksinimleri

Oyuncular arasından en çok sevilen yarış oyunlarından biri olan Forza Horizon 3 sistem gereksinimleri sürekli oyuncular tarafından araştırılıyor. Forza Horizon 3 grafikleri ve oynayışı ile diğer yarış oyunlarından kendini ayırıyor ve tüm oyuncuları üstüne çekmeyi başarıyor. Peki Forza Horizon 3 sistem gereksinimleri neler? Forza Horizon 3 için önerilen ve minimum gereksinimler nelerdir? Forza Horizon 3 kaç GB? Aşağıdaki tablodan ilgilendiğiniz alana tıklayarak tüm detayları görebilirsiniz.

Forza Horizon 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10  (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core İ5 4460 3,2 GHz  / AMD FX 8350
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R7 260X v3
  • Hafıza: 8 GB RAM Bellek
  • DirectX: DirectX 12

Oyunun minimum ayarlarda oynamak için Intel‘de en az 3.2 GHz bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunu tüm görselliğiyle oynamak için NVIDIA GTX 760 ve üstü kullanmanız gerekiyor veya AMD Radeon R7 260X üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. Oyun Windows 10 (64 bit) ve üstü kaldırabiliyor. RAM konusunda ise en az 8 GB bir RAM belleğiniz olması gerek.

Forza Horizon 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
Forza Horizon 3 Minimum Sistem Gereksinimleri.

Forza Horizon 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core İ7 4790 4-Core 3.6 GHz  / AMD FX 8370
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980 Ti | 6 GB / AMD Radeon R9 Fury X 4GB
  • Hafıza: 16 GB RAM Bellek
  • DirectX: DirectX 12

Oyunda ki tüm görsellerden ve grafik ayarlarınızı gözünüze en iyi şekilde gözükmesi için önerilen sistem gereksinimlerine karşılayan bir bilgisayarınız olmalı. Intel‘de 3.6 GHz bir işlemci sizler için yeterli olacak. Oyunun en iyi ayarlarını istiyorsanız GTX 980 Tİ 6GB ve üstü kullanmanız gerekiyor veya AMD Radeon R9 Fury X 4GB ve sonrası bir ekran kartınız olmalı.

Forza Horizon 3 Kaç GB
Forza Horizon 3 Kaç GB?

Forza Horizon 3 Kaç GB?

Oyunun dosyaları güncellemeler ile değişse de şuan ki durumu 55 GB’lık bir alana sahip olmalısınız ki Forza Horizon 3’ü sorunsuz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz. Tabii oyundan maksimum verim olmak için disk alanlarınızı tıka basa doldurmamalısınız. Bunu da not olarak belirtelim.

En iyi PC yarış oyunlarından biri olan Forza Horizon 3 hız tutkunları için inanılmaz derecede güzel bir oyun. Eğer sizde bir hız tutkunuysanız bu oyunu kesinlikle oynamalı ve oyunun tadını çıkarmalısınız.

Forza Horizon 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Hız tutkunu insanlar bu oyunu oynarken müthiş zevk alıyorlar.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nerden öğrenebilirsiniz?

Bilgisayarınızın bir oyunu kaldırıp kaldırmadığını öğrenmek veya hangi oyunları sorunsuz bir şekilde oynayacağınızı görmek için Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atabilirsiniz. Her gün değişen oyun havuzuyla birlikte bu alanda sizler için birçok oyunun bilgilerini paylaşacağız. Nostaljik, yeni, indirimdekiler ve daha fazlası Mobidictum’da sizlerle.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts