Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri: Just Cause 3 Kaç GB?

Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri
Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri Neler?

En iyi aksiyon oyunlarından biri olan Just Cause 3 sistem gereksinimleri ve kaç GB olduğunu öğrendiğinizde bilgisayarınız kaldırıp kaldırmadığına bakabilirsiniz. Bu oyunu oynayanların hepsi stresini atmak ve eğlenmek adına giriyorlar. Her yerde istediğiniz şekilde patlamalar yapabilir, uçağın veya arabanın üzerinde gidebilir veya en iyisi havada süzülebilirsiniz.

Just Cause 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) ya da AMD Radeon HD 7870 (2GB)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 Ghz ya da AMD Phenom II X6 1075T 3 Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için işlemciniz Intel Core i5-2500K 3.3 Ghz veya AMD Phenom II X6 1075T 3 Ghz olması gerekiyor. Bu oyunun RAM konusunda pek sıkıntı çekmediğinden dolayı 6 GB RAM sahip bir bilgisayar bu oyunu her türlü kaldırabilir. Aynı zamanda hata veya herhangi bir sorun karşılaşmamak için en düşük Windows Vista SP2 ve üstü işletim sistemine sahip olmalısınız.

Just Cause 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Oyunun savaş mekanikleri kolay oyun sevenler için.

Just Cause 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit)
  • Ekran Kartı: AMD FX-8350 4.0 GHz ya da AMD R9 290 (4GB)
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Bellek: 8 GB Ram

Just Cause 3 oyununu en iyi şekilde oynamak ve atmosferini en iyi şekilde kendinize aldırmak istiyorsanız bu oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde oynamalısınız. Bu yüzden işlemci olarak Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz ve üstü bir işlemciye sahip olmalısınız. Ekran kartı olarak ise AMD FX-8350 4.0 GHz ya da AMD R9 290 ve üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. RAM konusunda ise an az 8 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

Just Cause 3 Kaç GB
Her yere tırmanabilir, uçabilir veya süzülebilirsiniz.

Just Cause 3 Kaç GB?

Oyunun dosyaları herhangi bir güncelleme ile değişse de şuan ki durumu 40 GB’lık bir alana sahip olmalısınız ki Just Cause 3 oyununu sorunsuz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız. En iyi akisyon oyunlarından olan bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz

Just Cause 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
Aksiyon sevenler için bu oyun ideal.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler