Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri: Max Payne 3 kaç GB?

Düşük donanımlı bir bilgisayar ile rahatlıkla Max Payne 3 oynayabilirsiniz.
Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri
Düşük donanımlı bir bilgisayarla rahatlıkla Max Payne 3 oynayabilirsiniz.

Max Payne 3 sistem gereksinimleri düşük bir oyun olduğundan ortalama grafik ayarlarında kolaylıkla oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerinin yanında Max Payne 3 kaç GB? gibi sorular da merak konusu. 2012 yılında çıkan bu oyun neredeyse tüm oyuncuların bir dönem gördüğü bir oyun.

Max Payne 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Dual Core 2.4 GHz veya AMD Dual Core 2.6 GHz
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP 32 veya 64-bit
  • Ekran Kartı: 512 MB

Intel Dual Core 2.4 GHz modeli gibi işlemciler tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sorunlar ve anlık performans düşüşleri yaşamamak adına 2 GB RAM ve en az Windows 7 işletim sisteminizin olması gerekiyor. Ekran kartı açısından sorun yaşamamak için NVIDIA 8600 GT modeli gibi 512 MB olan ekran kartlarını kullanabilirsiniz.

Max Payne 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
512 MB ekran kartıyla birlikte düşük ayarlarda Max Payne 3 oynayabilirsiniz.

Max Payne 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel i7 Quad Core 2.8Ghz
  • RAM: 3 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/Vista
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 480 veya AMD Radeon HD 5870

İşlemci olarak Intel i7 Quad Core 2.8GHz modelini kullanabilirsiniz. Ayrıca 3 GB RAM ve Windows 7 işletim sistemine sahipseniz oldukça az performans kaybı ve oyun hatasıyla karşılaşırsınız. Ekran kartı olarak NVIDIA GeForce 480 veya AMD Radeon HD 5870 gibi ekran kartlarını kullanabilirsiniz.

Max Payne 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Ortalama bir bilgisayar donanımıyla yüksek grafik ayarlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz

Max Payne 3 kaç GB?

Grafik ve oynanış açısından güncel oyunlarla kıyaslamak doğru olmasa da uzun bir deneyim sunan Max Payne 3’ü indirmek için yaklaşık 35 GB boş alana ihtiyacınız var. Rockstar Games’in GTA serisi gibi popüler olan Max Payne 3 her platform için ayrı günde çıktı. Ancak bilgisayar platformunda 1 Haziran 2012 tarihinde yayınlandı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu oyun seçeneği olmasının yanında bu oyunun aday olduğu ve ödül aldığı etkinlikler de bulunuyor. Oyun için yaklaşık 35 GB boş alana ihtiyacınız olmasına rağmen Steam üzerinden veya başka bir platformdan alacağınız DLC ve ek paketler oyunun dosya büyüklüğünü arttırıyor.

Max Payne 3 kaç GB
Max Payne 3’ü indirmek için yaklaşık 35 GB boş alana ihtiyacınız var.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Popüler, yeni, nostaljik ve indirimdeki oyunların dahi bulunduğu Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak bilgisayarınız hangi oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırıp çalıştırmayacağını öğrenebilirsiniz. Böylelikle oyunları indirmeden yaklaşık olarak performansınızı öğrenebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts