Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri: Sniper Elite 3 kaç GB?

FPS oyunlarında uzak menzilli tüfeklerle oynamaktan keyif alıyorsanız bir de Sniper Elite 3’ü deneyin.
Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri
Ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla Sniper Elite 3 oynayabilirsiniz.

Sniper Elite 3 sistem gereksinimleri ve gerektirdiği depolama alanı dolayısıyla oyuncular Sniper Elite 3 kaç GB? gibi sorular soruyorlar. Ortalama bir donanıma sahip bilgisayarla rahatlıkla Sniper Elite 3 oynayabilirsiniz. Ancak oyun keyfini arttırmak istiyorsanız yüksek grafik ayarlarında oynamalısınız.

Sniper Elite 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Pentium D 830 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200
  • RAM: 2 GB
  • İşletim Sistemi: Windows Vista 32-bit
  • Ekran Kartı: 512MB

Düşük grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız en az Intel Pentium D 830 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200 gibi işlemciler tercih etmelisiniz. En az 2 GB RAM ve yanında Windows Vista 32-bit işletim sistemiyle performans dalgalanmalarını, anlık kayıpları ve oyun hatalarının önüne geçmeyi başarabilirsiniz.

Sniper Elite 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
512 MB ekran kartıyla rahatlıkla Sniper Elite 3 oynayabilirsiniz.

Sniper Elite 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz veya AMD Athlon II X3 455
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • Ekran Kartı: 1 GB

Yüksek grafik ayarlarında oynayarak oyun zevkinizi katlamak istiyorsanız Intel Core 2 Quad Q8400 2.66 GHz veya AMD Athlon II X3 455 gibi işlemciler kullanmalısınız. Ayrıca ekstradan 4 GB RAM kullanmalısınız. Oyun hatalarıyla karşılaşmamak için Windows 7 64-bit işletim sistemini kullanmalı ve 1 GB ekran kartına sahip olmalısınız.

Sniper Elite 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız en az 1 GB ekran kartına ihtiyacınız var.

Sniper Elite 3 kaç GB?

Sniper Elite 3 oyununu oynamak istiyorsanız en az 18 GB boş alana ihtiyacınız var. Yama, ekstra paket veya DLC gibi ekstralar kullanmanız durumunda oyunun dosya bütünlüğünün artacağını unutmamalısınız. Çok büyük dosya boyutuyla güncellemeler gelmeyeceğinden dolayı gönlünüzü rahat tutabilirsiniz.

27 Haziran 2014 tarihinde çıkan bu oyunu tek oyunculu veya çok oyunculu modunda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Tarihte bu tarz oyunlar arasında ismini duyurmayı başaran Sniper Elite 3 oyunun herhangi bir ödülü veya kazandığı başarısı bulunmuyor. Eğer sisteminize güveniyorsanız Sniper Elite serisinin daha yeni bir oyunu olan Sniper Elite 5’i oynayabilirsiniz.

Sniper Elite 3 kaç GB
Oyunu indirmek için yaklaşık 18 GB boş alana ihtiyacınız var

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz oyunları Sistem Gereksinimleri kategorisinden gerektirdiği donanımlarla kendi bilgisayarınızı karşılaştırarak hiçbir dosya veya program indirmeden oyun içerisindeki ortalama performansınızı öğrenebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızın desteklemediği oyunları indirmezsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler