Tactic Force Sistem Gereksinimleri: Tactic Force Kaç GB?

Tactic Force sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu bildiğinizde oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz.
Tactic Force Sistem Gereksinimleri
Tactic Force Sistem Gereksinimleri.

Tactic Force sistem gereksinimleri savaş oyunu sevenler için oldukça ideal ve mükemmel bir oyun. Görsel efektleri vesesleri özenle düzenlenmiş ve oluşturulmuş. Bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz ki bir o kadar da bu oyunu oynarken oyunun atmosferini kanınızda hissedeceksiniz.

Tactic Force Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT 730 / AMD R7 240
  • İşlemci: Intel Core I3 2100 / AMD FX 6300
  • Bellek: 4 GB
  • DirectX: 11. versiyon

Oyunu minimum ayarlarda oynamak istiyorsanız en az Intel Core I3 2100 veya AMD FX 6300 bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunun görüntülerini ve atmosferlerini en iyi derecede almak istiyorsanız Nvidia GeForce GT 730 ve üstü veya AMD R7 240 üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. Oyun Windows 7 64-Bit ve üstü kaldırıyor. RAM konusunda ise en az 4 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

Tactic Force Minimum Sistem Gereksinimleri
MMOFPS türündeki bu oyun oyuncuların dikkatini üstüne çekebiliyor.

Tactic Force Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970
  • İşlemci: Intel Core I5 3570
  • Bellek: 8 GB
  • DirectX: 11. versiyon

Oyunda ki tüm görsellerden, grafikler ve savaş atmosferini en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız olmalı. Öncelikle en az Intel Core I5 3570 ve üstü bir işlemciye sahip olmalısınz. Oyunun en iyi ayarlarında oynamak istiyorsanız  Nvidia GeForce GTX 970 ve üstü bir ekran kartı kullanmanız gerekiyor. RAM ise en az 8 GB RAM belleğiniz olması gerekiyor.

Tactic Force Kaç GB
Oyun 10 GB bir depolama alanına sahip.

Tactic Force Kaç GB?

Oyunun dosyalar herhangi bir yeni gelen güncelleme ile değişmezse şuan ki durumu 10 GB‘lık bir alana sahip olmalısınız. Eğer diskinizde bu kadar yer yoksa oyunu indiremez ve ve o savaş atmosferini oynayamaysanız. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız.

Tactic Force Önerilen Sistem Gereksinimleri
Oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde oynarsanız daha iyi verim alabilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts