The Elder Scrolls V: Skyrim Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

The Elder Scrolls V Skyrim sistem gereksinimleri ve kaç GB olduğunu bildiğiniz zaman bilgisayarınız oyunu kaldırıp kaldırmadığına bakabilirsiniz.
The Elder Scrolls V Skyrim Sistem Gereksinimleri
The Elder Scrolls V Skyrim Sistem Gereksinimleri.

The Elder Scrolls V Skyrim sistem gereksinimleri RPG tarzı oyun sevenler için oldukça ideal ve mükemmel bir oyun. Görsel efektleri, sesleri ve oyunun atmosferi özenle düzenlenmiş ve oluşturulmuş. Bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz ki bir o kadar da bu oyunu oynarken oyunun atmosferini kanınızda hissedeceksiniz.

The Elder Scrolls V Skyrim Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-570 veya AMD Phenom II X4-945
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 470 1GB veya AMD HD 7870 2GB

Oyunu minimum ayarlarda oynamak istiyorsanız en az Intel Core i5-570 veya AMD Phenom II X4-945 bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunun görüntülerini ve atmosferlerini en iyi derecede almak istiyorsanız  NVIDIA GTX 470 1GB ve üstü veya AMD HD 7870 2GB üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. Oyun Windows 7 64-Bit ve üstü kaldırıyor. RAM konusunda ise en az 8 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

The Elder Scrolls V Skyrim Minimum Sistem Gereksinimleri
Ayrıca bu oyunun çok oyunculu modu bulunuyor.

The Elder Scrolls V Skyrim Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-8320
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB veya AMD R9 290 4GB

Oyunda ki tüm görsellerden, grafikler ve savaş atmosferini en iyi şekilde yaşamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarınız olmalı. Öncelikle en az Intel Core i5-2400 veya AMD FX-8320 ve üstü bir işlemciye sahip olmalısınız. Oyunun en iyi ayalarında oynamak istiyorsanız NVIDIA GTX 780 3GB veya AMD R9 290 4GB ve üstü bir ekran kartı kullanmanız gerekiyor. RAM ise en az 8 GB RAM belleğiniz olması gerekiyor.

The Elder Scrolls V Skyrim Kaç GB
Oyun 12 GB bir depolama alanına sahip.

The Elder Scrolls V Skyrim Kaç GB?

Oyunun dosyalar herhangi bir yeni gelen güncelleme ile değişmezse şuan ki durumu 12 GB‘lık bir alana sahip olmalısınız. Eğer diskinizde bu kadar yer yoksa oyunu indiremez ve ve o savaş atmosferini oynayamaysanız. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız.

The Elder Scrolls V Skyrim Önerilen Sistem Gereksinimleri
Bu oyunu oynarken hem ejderhaları eğitebilir hemde savaşabilirsiniz.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts