The Witcher 3 Sistem Gereksinimleri: Kaç GB?

Ortalama bir bilgisayarla birlikte kolaylıkla The Witcher 3 oynayabilirsiniz. Ancak yüksek grafiklerde oynamak için işlemcinizin biraz iyi olması gerekiyor.
The Witcher 3 Sistem Gereksinimleri
Ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla The Witcher 3 oynayabilirsiniz.

The Witcher 3 sistem gereksinimleri ve oyunun kaç GB olduğu çoğu kişi tarafından merak ediliyor. Ortalama bir bilgisayarla rahatlıkla The Witcher 3 oynayabilirsiniz. Ancak yüksek grafik ayarlarında oynamak istiyorsanız daha iyi bir bilgisayara ihtiyacınız olabilir. Ekran kartı ve işlemci olarak pek sorun olmasa da RAM normal oyunlara göre daha fazla.

The Witcher 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Phenom II X4 940 veya benzer işlemciler
  • RAM: 6 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 64-Bit
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya benzer modeller

Witcher 3 oynarken performans kaybı yaşamamak için AMD Phenom II X4 940 veya bu modellere benzer işlemciler kullanmalısınız. Aynı zamanda grafiklerin biraz da olsa iyi olması için NVIDIA GeForce GTX 660 gibi ekran kartları kullanmalısınız. Oyun içerisinde sorunlarla karşılaşmamak için 6 GB RAM ve Windows 10 64-bit işletim sistemine sahip olmalısınız.

The Witcher 3 Minimum Sistem Gereksinimleri
6 GB RAM ile düşük ayarlarda The Witcher 3 oynayabilirsiniz.

The Witcher 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX-8350 Eight-Core
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 64-Bit
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770

Minimum sistem gereksinimlerindeki ekran kartıyla önerilen modelleri karşılaştırdığınızda pek bir fark olmasa da işlemci olarak büyük bir farkı rahatlıkla görebilirsiniz. Bu da oyunun ana yükü işlemciye dayalı olduğunu gösterir. İşlemciyi soğuk tutmak performansı arttırabilir. Aynı zamanda 8 GB RAM ve Windows 10 64-bit işletim sistemini kullanabilirsiniz.

The Witcher 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri
Yüksek grafiklerde oynamak için en az 8 GB RAM’e sahip olmalısınız.

The Witcher 3 kaç GB?

The Witcher 3 indirmek için yaklaşık 35 GB boş alana ihtiyacınız var. Ekstra paketler, dosyalar, DLC veya yeni özellikler eklemeniz durumunda oyunun dosya bütünlüğü artacak. Eğer 35 GB boş alanınız yoksa gereksiz dosyaları, kullanmadığınız uygulamaları ve oynamadığınız oyunları kaldırmalısınız.

Sürekli olarak büyük güncellemelerle karşılaşmayacağınızdan dolayı oyun için 35 GB boş alan ideal. 19 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanmasının yanında bu türdeki oyunlar arasında karşılaştırma yaptığınızda oyunun dosya bütünlüğünün normal bir boyutta olduğunu görebilirsiniz.

The Witcher 3 kaç GB
Oyunu indirmek için yaklaşık 35 GB boş alana ihtiyacınız var

Diğer oyunların sistem gereksinimlerine nereden ulaşabilirsiniz?

Popüler, nostaljik, indirimli ve yeni oyunların da dahil olduğu Sistem Gereksinimleri kategorimize göz atarak hiçbir dosya, yazılım veya program indirmeden oyun içerisindeki performansınızı ölçebilirsiniz. Böylelikle performans testi için oyunu indirmek zorunda kalmayarak zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts