Wolfteam Sistem Gereksinimleri: Wolfteam Kaç GB?

Wolfteam sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu bildiğiniz zaman bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilir ve oynayabilirsiniz.
Wolfteam Sistem Gereksinimleri
Wolfteam Sistem Gereksinimleri.

Wolfteam sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu bildiğinizde oyunun bilgisayarınızı kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz. Geçmişten günümüze hala oyuncu sayısını azaltmamış olan Wolfteam oyunu hala daha oyuncular tarafından sıkça oynanamakta. Bu oyuna geliştiriciler her gün üzerinde çalıştıkları güncellemeler ile oyunu geliştirmeye devam ediyor.

Wolfteam Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 2000
  • İşlemci: Pentium 1.4 GHz
  • RAM: 1 GB
  • Ekran kartı: 256 MB GeForce 5700
  • Direct X: 9.0c

Oyunu minimum ayarlarda oynamak için işlemciniz Pentium 1.4 GHz veya daha üstü olması gerekiyor. Bu oyunun RAM konusunda pek sıkıntı çekmediğinden dolayı 1 GB RAM sahip bir bilgisayar bu oyunu her türlü kaldırabilir. Aynı zamanda hata veya herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için en düşük Windows 2000 ve üstü işletim sistemine sahip olmalısınız. Ekran kartı olarak ise NVIDIA 256 MB GeForce 5700 veya üstü bir ekran kartı yeterli olur.

Wolfteam Minimum Sistem Gereksinimleri
Bu oyunu oynamak için yüksek bir bilgisayara ihtiyaç yok.

Wolfteam Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: Pentium 4 (2.2 GHz)
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: 512 GeForce 6800 veya üstü
  • Direct X: 9.0c

Wolfteam oyununu en iyi şekilde oynamak ve atmosferini en iyi şekilde kendinize aldırmak istiyorsanız bu oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde oynamalısınız. Bu yüzden işlemci olarak Pentium 4 2.2 GHz ya da üstü bir işlemciye sahip olmalısınız. Ekran kartı olarak ise NVIDIA 512 GeForce 6800 veya üstü bir ekran kartınızın olması gerekiyor. RAM konusunda ise an az 2 GB RAM belleğinizin olması gerekiyor.

Wolfteam Kaç GB
Oyun 2 GB bir depolama alanına sahip.

Wolfteam Kaç GB?

Oyunun dosyaları herhangi bir güncelleme ile değişse de şuan ki durumu 2 GB’lık bir alana sahip olmalısınız ki Wolfteam oyununu sorunsuz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz. Oyundan en iyi verimi almak istiyorsanız disk alanlarınızı tamamen doldurmamalısınız.

Wolfteam Önerilen Sistem Gereksinimleri
Oyun günümüzde hala oynanmaya devam ediyor.

Diğer oyunların sistem gereksinimlerini nereden öğrenebilirsiniz?

Mobidictum’da Sistem Gereksinimleri adında bir kategorimiz var. Bu kategoride son dönemin öne çıkan oyunlarından, henüz piyasaya çıkmamış oyunlarına kadar birçok oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağına göz atabilirsiniz. Ayrıca nostaljik yapmaki isteyen oyuncular için araya eski oyunları da ekliyoruz. Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts