Riot Games Asi buff’ında değişiklik yapacak

Riot Games yeni yamada Asi buff’ını biraz daha güçlendirmek istiyor
Poppy

Taktik Savaşları için her geçen gün yepyeni fikirler ortaya çıkıyor. League of Legends’ın deneme sunucusu PBE‘de karşımıza çıkan son değişikliklere göre, Riot Games yeni yamada Asi buff’ını biraz daha güçlendirmek istiyor. Hatırlayacağınız üzere yakın dönemde Büyücü buff’ında büyük değişiklikler yapacağının sinyallerini veren Riot, son PBE güncellemesiyle %200’lük hasar artışından vazgeçti.

Asi daha dayanıklı olacak

9 tane Asi şampiyonu kompozisyonunuza eklediğimizde 275 kalkan ve %15 hasar artışı kazanıyorduk. Son PBE güncellemesiyle birlikte kalkana buff geldi. Artık kompozisyonumuzda 9 tane Asi şampiyon olursa 350 kalkan kazanacağız. %15’lik hasar artışı ise hala korunuyor.

Asi buff’ında böyle değişiklikler düşünülüyor.

Sonsuz Karanlık da bir tık güçleniyor

Ayrıca yeni yamayla birlikte Sonsuz Karanlık buff’ına da bir buff gelebilir. Şimdilerde 9 tane Sonsuz Karanlık şampiyonu kompozisyonumuza eklediğimizde 45 saldırı ve büyü hasarı kazanıyorduk. Bu sayı yeni yamada 50‘ye çıkabilir. Shaco ve arkadaşları bunu beğendi! 🙂

Lux

Peki büyücüler?

Geçtiğimiz PBE güncellemelerinde oyuncuların kompozisyonlarına 8 Büyücü ekleyince ek bir buff almalarını sağlayan bir gelişme görmüştük. 8 Büyücüyü kompozisyonuna ekleyen oyuncu %200 büyü hasarı artışı alacaktı. Riot Games bu orandan vazgeçti ve 8 Büyücü buff’ı için %150‘lik bir hasar artışını yeniden denemeye başladı.

Tabii tekrar hatırlatalım. League of Legends’ın PBE sunucusu Riot Games’in oyuna eklemek istediği değişiklikleri test ettiği bir sunucu. Bu bağlamda buradaki değişiklikleri oyuna kesin eklenecek gibi görmek hata olur. Buradaki değişikliklerden hareketle Riot Games’in neler düşündüğünü görebiliriz, sadece o kadar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler