Taktik Savaşları ne zaman gelecek?

taktik savaşları ne zaman gelecek
Taktik Savaşları ne zaman gelecek?

Taktik Savaşları ne zaman gelecek? Riot Games, League of Legends’ın onuncu yılına özel adeta gövde gösterisi yaparak birçok yeni projesinden bahsetti. League of Legends’ı mobil dünyaya getirecek olan Wild Rift, mobil ve PC’den oynanabilen kart oyunu Legends of Runeterra bunlardan ikisiydi. Ayrıca oyunun şüphesiz ki en çok oynanan modu Taktik Savaşları da mobil dünyada oyuncularla buluşacak.

Taktik Savaşları ne zaman gelecek?

Verilen bilgilere göre, Taktik Savaşları’nın mobil sürümü için 2020’ye kadar bekleyeceğiz. Tabii bu süreçte oyunla ilgili birçok gelişme ve beta göreceğiz gibi duruyor. Çapraz platform adı verilen ve PC ve mobil oyuncularının da karşı karşıya gelebileceği bu yeni düzende, Aralık 2019’da da betalar göreceğiz.

iOS ve Android üzerinden oyuncularla buluşacak olan TFT Mobil, 2020’nin başında çıkışını yapacak. Yepyeni bir metayla oyuncuları selamlaya hazırlanan oyuncu, dereceli aşamadaki ilk sezonunu da 9.21 Yaması‘nın hemen ardından noktalayacak.

TFT Mobile Tanıtımı

Riot Games, League of Legends’ın 10. yılına özel yaptığı bomba açıklamalarda Taktik Savaşları’na da yer vermişti. Yakında mobil cihazlara gelecek bu oyunun tanıtımı ve daha fazlası hemen aşağıdaki videoda. Alt yazı seçeneklerinden Türkçeyi aktif edebilirsiniz.

TFT’yi çıkardığımız andan itibaren oyuncular oyunun mobil sürümünü istiyordu. Görünüşe bakılırsa cidden telefonlarınız varmış! Dolayısıyla büyük istek üzerine Taktik Savaşları’nın iOS ve Android uygulamalarını sunuyoruz. Uygulama 2020’nin başlarında çıkacak ve bu yılın aralık ayında birkaç beta gerçekleştireceğiz. Uygulama, TFT’nin PC versiyonuyla tam çapraz platform desteği sunacak. Umarız hoşunuza gider.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts