TFT Güncellemeleri’nde Yorick ve Zyra hedefte!

tft

TFT PBE gelişmeleri sürüyor. Set 2 ile birlikte yepyeni şampiyonlara merhaba diyen Taktik Savaşları, yeni dereceli sezon öncesinde birkaç değişikle daha karşımızda olacak gibi duruyor. Oyunun deneme sunucusu PBE’de yapılan güncellemelere göre, Yorick ve Zyra üzerinde değişiklikler olacağını gösterdi.

surrenderat20 tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni yamayla birlikte Zyra buff, Yorick ise nerf alacak. Zyra’nın bitkilerinin daha uzun süre çatışmada kalması beklenirken, Yorick’in minion’ı artık daha kısa süre yaşayacak gibi duruyor.

Yorick için planlanan ne?

Yorick’in minion’ının artık daha az canı olacak. Mevcut yamada güçlü olduğu düşünülen bu şampiyonun minion’ı artık 750/1250/1750 canla değil, 600/1000/1400 canla karşımızda olacak. Hasarında ve hedeflediklerinde ise herhangi bir değişiklik görünmüyor.

Zyra’da durumlar nasıl?

Zyra’da ise bir saniyelik yükseliş var. Zyra’nın bitkileri artık bir saniye daha fazla kalacak ve haliyle bir saniye fazladan hasar verecek. Birden fazla bitki koyabilen bu şampiyon, saniyelerin kritik olduğu bu yapımda artık çok daha güçlü olacak gibi duruyor.

Not olarak belirtelim: PBE’de yapılan değişikliklerin netliği yok. Riot Games bu sunucuda oyuna getirmek istediği güncellemeleri test ediyor. PBE gelişmelerinden hareketle Yorick ve Zyra üzerinde değişiklik yapılabileceğini söyleyebiliyoruz. Planlara göre Yorick nerf, Zyra ise buff alacak. Bir sonraki yama notlarında konunun detaylarını daha yakından göreceğiz. Bu süreçte Mobidictum‘u takip etmeye devam edin.

http://mobidictum.com/taktik-savaslari/tft-tier-list-en-iyi-siniflar-set-2.html

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler