TFT Mobile ne zaman çıkacak? (Güncel)

TFT Mobil ne zaman çıkacak? TFT Mobil çıkış tarihi ve TFT Set 3 teması hakkında bilgiler
TFT Mobil yakın dönemde tüm dünyada oynanabilir olacak!

TFT Mobile ne zaman çıkacak sorusunun cevabı sonunda geldi: Mart 2020’de bu oyuna kavuşuyoruz! LoL dünyasının yakından beklediği oyun Mart 2020’de piyasaya çıkacak. Gelişmeler geldikçe bu içeriği güncel tutmaya devam edeceğiz. Hemen aşağıdaki çizginin üstünde her zaman son gelişmeyi bulacaksınız. Şimdiden iyi oyunlar dileriz! 🙂

TFT Mobile ne zaman çıkacak?

  • TFT Mobile 19 Mart 2020’de Android ve iOS’a çıkışını yapacak.

Taktik Savaşları Mobile’ın çıkış tarihiyle ilgili son bir gelişme gündemde. 10.6 Yaması’yla birlikte yepyeni açıklamalar da yapan Riot Games, oyunun 19 Mart 2020 itibarıyla çıkacağını duyurdu. Oyunu Android ve iOS cihazlarda oynayabileceğiz. Tüm detaylar için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.


TFT Mobile Mart 2020’de geliyor

TFT 3. sezonunda herkesin merakla beklediği TFT Mobile için yepyeni açıklamalar gündemde. Riot Games tarafından yayınlanan videoya göre TFT Mobile, mart ayının ortalarına doğru çıkması bekleniyor. Oyunun Türkiye için ön kayıt süreci ise Google Play üzerinden devam ediyor.

Taktik Savaşları 3. Sezonunda oyuncuları ne bekliyor?

TFT 3. sezonunda herkesin merakla beklediği TFT Mobile ne zaman çıkacak? League of Legends tarafından yayınlanan videoya göre TFT Mobile, mart ayının ortalarına doğru çıkması bekleniyor. Yayınlanan videoda ayrıca TFT Mobil Set 3  temasına da yer verildi.

League of Legends tarafından yayınlanan videoda Taktik Savaşları’nın yapımcısı Dax Andrus ve TFT oyun tasarım lideri Stephen Mortimer tarafından Taktik Savaşları’nın geleceği hakkında önemli detaylara yer verildi. Yayınlanan videoda önümüzdeki bir iki ay boyunca TFT Set 2‘ye yeni şampiyon ve kökenlerin ekleneceği ve gerekli durumlarda bizleri kurtarabilecek birtakım bazı eşya güncellemeleri görebileceğimiz belirtildi.

taktik savaşları mobile
TFT Mobile ön kayıt süreci devam ediyor.

TFT Set 3 Uzay Teması

TFT ekibi Taktik Savaşları Set 3 çalışmalarına şimdiden başlamış. Görüşüne göre TFT, 3. sezonunda oyunculara dünya dışı bir deneyim yaşatmayı amaçlamakta. Yayınlanan videoda Kod Adı, Yıldız, Uzay Serüveni ve Nabız kelimelerine dikkat çekilirken, Fiora, Poppy, Jinx ve Shen‘i tekrardan oyunda göreceğimizin sinyalleri verildi.

Riot Games 10. yılına özel Taktik Savaşları Mobile, Legends of Runeterra ve League of Legends Mobile: Wild Rift gibi birçok projesini açıklamıştı. Her ay yepyeni gelişmelerin gün yüzüne çıktığı bu projeler hakkında tüm detaylar için Mobidictum’u takip etmeye devam edin. Verilen bilgilere göre mart ayının ortasında oyuncularla buluşacak olan TFT Mobil için son gelişmeler ve en güncel rehberleri paylaşacağız. Mart ayında görüşmek üzere! 🙂

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler