TFT Mobile’da ön kayıt dönemi sürüyor

taktik savaşları mobile
TFT Mobile ön kayıt süreci devam ediyor.

TFT Mobile ön kayıt dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Mart 2020 itibarıyla oyunu tüm oyuncuların karşısına çıkarmaya hazırlanan Riot Games, birkaç bölgede testlerine devam ediyor. TFT Mobile ne zaman çıkacak başlıklı içeriğimizden çıkış tarihiyle ilgili resmi açıklamaları ve detayları görebilirsiniz.

TFT Mobile Mart 2020’de geliyor

Bir aksilik olmaması durumunda Taktik Savaşları Mobile’ı Mart 2020 itibarıyla Türkiye’de de mobil cihazlarımızda oynayabileceğiz. Oyunu kısa bir süre de olsa diğer oyunculardan önce oynamak isterseniz Google Play üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Ön kaydınızın onaylanması durumunda bir mail alacaksınız.

taktik savaşları mobile
Taktik Savaşları Mobile’da ana ekran böyle olacak.

Taktik Savaşları Mobile ile ilgili şubat ayının başında bir açıklama daha yapan Riot Games, bu yapımın mobil versiyonu için temel düşüncelerini şöyle açıklamıştı:

Teamfight Tactics çoğu ülkede çantaların, ilerlemelerin ve derecelerin ortak olduğu bir çapraz platform oyunu olacak. Yani TFT’nin hem PC’de hem de mobil cihazlarda aynı görüntü ve hissiyata sahip olması bizim için çok önemli. Oyun deneyimi biraz farklılık gösterse de kimsenin platform tercihinden dolayı dezavantajlı duruma düşmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Taktik Savaşları Mobile’da ne farklı olacak?

TFT Mobile oynayacak oyuncular PC versiyonundan farklı bir paneli de görecekler. Oyunu dokunarak daha rahat oynayabilmek için oyun içi şampiyon dükkanı devamlı açık kalmayacak. Ekranın sağ alt tarafında dükkanı açıp kapatabileceğiniz bir bölüm bulunacak ve buraya tıklayarak dilediğiniz gibi ekranı açıp kapatabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler