TFT Sezon Sonu Ödülleri Neler?

TFT Sezon sonu Ödülleri

TFT sezon sonu ödülleri konusunda ne biliyoruz? Taktik Savaşları 9.22 Yaması‘yla birlikte dereceli sistemine veda etti. 9.23 Yaması’na kadar dereceli karşılaşmalar oyuncuların karşısında olmayacak. Element sistemiyle birlikte yepyeni özelliklere merhaba diyen TFT, mobil dünyaya yepyeni özelliklerle gelecek gibi duruyor. Peki bu sezon sonunda aldığınız dereceli neticesiyle birlikte hangi ödülleri kazanacağız? Ne yazık ki bu konuda bir netlik yok. Bu konuda elimizdeki bilgileri derledik.

TFT Sezon Sonu Ödülleri Hakkında Ne Biliyoruz?

Öncelikle bu konuda bir netlik olmadığından bahsedelim. Riot Games Kıdemli Kullanıcı Deneyimi Yöneticisi Ed Altorfer yaz aylarında Riot’a Sor serisinin bir bölümünde bu soruya üstü kapalı bir cevap vermişti. Altorfer’in verdiği bilgilere göre TFT sezon sonu ödülleri XP veya Mavi Öz gibi sıradan bir ödül olmayacak. Oyunculara sosyal bir ödül verilecek.

Ed Altorfer: “Dereceli ödüllerinin, sezon boyunca gerçekleştirdiğiniz yolculukla ve başarılarınızla ilgili olması gerektiğini düşünüyoruz. Vereceğimiz ödüllerin rekabetçi oyuncular için derin bir anlamı olması lazım. Bu yüzden XP veya mavi öz gibi sıradan ödüller vermek istemiyoruz. Son olarak, ödüllerin sosyal bir yönü olmasını hedefliyoruz. Onlarla hava atabilmeli ve onları sık sık diğer oyunculara gösterebilmelisiniz. Ne de olsa amacınız arkadaşlarınızdan daha yüksek bir dereceye ulaşmak, değil mi?”

TFT Sezon sonu Ödülleri
Taktik Savaşları 2020’de mobil dünyaya gelecek.

Altın ve Üzerine İfade

2019 Dereceli Ödülleri konusunda yaptığı açıklamada da TFT ödüllerine üstü kapalı bir yanıt veren Riot Games bu sefer biraz daha net oldu. Sezonu altın ve üstünde bitiren oyuncular “Şanlı Penguş” ifadesini kazanacaklar. Tabii bu işin küçük ödül tarafı. Daha büyük bir hediyeyle de oyuncuları rekabete çekmek isteyen Riot, “Taktik Savaşları’nın dereceli sezonu 9.22 Yaması’nda sonlanıyor. TFT’nin dereceli ödüllerinin son hali için hâlâ çalışıyoruz. Hazır olduklarında, arkamızda bıraktığımız sezondaki son derecenize bağlı olarak geçmişe yönelik bir ödül kazanacaksınız,” dedi.

TFT Sezon sonu Ödülleri

Taktik Savaşları 2020’de Mobil Dünyaya Geliyor

TFT mobil 2020 yılında karşımızda olacak. Android ve iOS cihazlarda oynanabilecek bu yapımla ilgili şimdiden birçok rehber hazırlamaya başladık. Taktik Savaşları kategorimizden tüm içeriklerimize, TFT Rehberleri etiketinden oyununuzu geliştirecek bilgilere, TFT Yama Notları etiketimiz de son güncellemelere göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler