Mobidictum Kategori

Mobil Uygulama Haberleri

116 içerik
Mobil uygulama dünyasından son gelişmeler, özel içerikle ve çok daha fazlası Mobidictum aracılığıyla Android ve iOS kullanıcılarıyla buluşuyor.
AKUT Güvendeyim Uygulaması

Akut Güvendeyim Uygulaması İndir

Akut'un geliştirdiği Güvendeyim uygulaması ile afet anlarında yakınlarınıza tek bir butona basarak güvende olduğunuzu bildirebilirsiniz.
En iyi video montaj uygulamaları

En İyi Mobil Video Editleme Uygulamaları

En iyi video editleme uygulamaları ile videolarınızı düzenlerken fark yaratabilirsiniz. Mobil platform her alanda gelişmeye devam ediyor. Mobil…
E-kitap

Kitap Okuma Uygulamaları

Kitaplarla fiziksel olarak içli dışlı olma eğilimi gittikçe azalmış olsa da dijital platformda kitap okuma uygulamalarına olan talep artıyor.
Listshare Liste Uygulaması

Liste Tutma Uygulaması: Listshare

Listshare uygulaması ile hazırladığınız alışveriş listenizi arkadaşlarınızla ya da aile bireylerinizle paylaşabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.
Dashlane

Dashlane ile şifre unutmaya son!

Dashlane, şifrelerinizi, ödemelerinizi ve kişisel bilgilerinizi saklayarak, istediğiniz her yerden erişebilmenizi sağlayan bir şifre yöneticisinden çok fazlası. Bu…
spor yapmak için motivasyon uygulamaları

Spor Yapmak İçin Motivasyon Uygulamaları

Spor yapma motivasyonunuzu ve antrenmanlardaki perfomansınızı artırmak için kullanabileceğiniz mobil uygulamaları listeledik.
Messenger Kids

Çocuklar İçin Güvenli İletişim: Messenger Kids

Messenger Kids, çocukların arkadaşları ve aileleriyle daha güvenli iletişim kurmasını sağlıyor. Üstelik bunu tamamen ebeveyn kontrolünde gerçekleştiriyor.
Discord Ne Zaman Kuruldu

Popüler sohbet uygulaması Discord ne zaman kuruldu?

Bu yıl itibariyle 5. yaşını kutlayan Discord aslında bilgisayar oyuncuları için geliştirilmesine rağmen kullanıcılar tarafından farklı amaçlarla kullanıldı. Discord bunu fark edip odağını tüm insanlara çevirdi.
Google Play Store

Google Play Store nedir, ne işe yarar?

Google Play Store nedir, ne işe yarar gibi soruların yanında, uygulama içerisinde hayatınızı kolaylaştırabilecek ne tür uygulamalar olduğuna değindik.