Baobub sayesinde çocuklarınız ile kaliteli vakit geçirin

Anneleri en iyi diğer anneler anlar. Baobub, çocuklarınızla harika vakit geçirebilmeniz için anneler tarafından annelere özel olarak tasarlandı!
Baobub
Baobub sayesinde çocuklarınız ile kaliteli zaman geçirin.

Baobub, gerçek dünyadan esinlenen, kişiselleştirilmiş 10 farklı ses dosyası eşliğinde çocuklarınızla birlikte oyunlar oynayabileceğiniz bir uygulama.

Baobub anneler tarafından anneler için tasarlandı

Modern dönem olarak adlandırdığımız günümüz dünyasında aile içi iletişimin çok büyük bir hızla değiştiği hiç kuşkusuz herkes tarafından kabul edilebilir bir yargı. Özellikle çocuk sahibi olan ebeveynler, çocuklarıyla birlikte fazla zaman geçirmeye fırsat bulamıyor, bulduğunda da kısıtlı sürelerde verimli bir iletişim sağlayamıyor. Oysaki küçük yaşlardaki çocukların en çok ihtiyaç duyduğu şey, hiç şüphesiz ki ebeveynleri ile kaliteli zaman geçirebilmek.

Çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz etkinliklere ona kitap okumak, birlikte çizgi film izlemek, parka götürmek gibi pek çok örnek verilebilir ancak günümüz dünyasında her şey dijitalleşmeye başladığı için ve çocukların dikkati o tarafa çok daha fazla kaydığı için bizim önerimiz de dijital taraftan oluyor.

Baobub sizlere kişiselleştirilmiş ses dosyaları sunuyor!

Mail adresinizle ya da Facebook hesabınızla uygulamaya üye olduktan sonra, uygulamanın size ve çocuğunuza en uygun içerikleri sunması için birkaç soruyu cevaplamanız gerekiyor. Bu sorular, oyunların çocukların bilişsel ya da fiziksel yönüne mi hitap etmesini istersiniz, hangi saatlerde birlikte vakit geçiriyorsunuz, çocuğunuz kaç aylık gibi sorulardan oluşuyor. Verdiğiniz cevaplar doğrultusunda da kişiselleştirilmiş 10 farklı oyunun yer aldığı ses dosyaları sizlere listeleniyor.

Ses dosyalarını açtığınızda eğlenceli cümleler eşliğinde yapılan yönlendirmelerle çocuğunuzla oyunlar oynuyorsunuz. Kayıtların her biri ortalama 5-10 dakika sürmekte. Böylece hem çocuğunuzu farklı etkinlikler yapmaya teşvik edebiliyor hem de kısıtlı zamanda oldukça keyifli ve verimli vakit geçirebiliyorsunuz. Yapay zeka seslendirmesi sayesinde her ses dosyasının giriş cümlesinde sizin ve çocuğunuzun ismi ile hitap ediliyor. Dikkat dağıtıcı tüm ögelerden arındırılmış kullanışlı arayüzü sayesinde sadece sesi duraklatma ve geri alma işlemlerini yaptığınız bir ekran sunuluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler