Habitify ile Alışkanlıklarınızı Düzene Sokun

Habitify
Habitify

Habitify, günlük alışkanlıklarınızı kayıt altına alarak hem düzene sokabileceğiniz hem de geliştirebileceğiniz bir uygulama. Habitify ile alışkanlıklarınızı düzene sokabilirsiniz ve bu sayede yapmanız gereken bir olayı zamanında yapabilirsiniz.

Habitify

Habitify ile Hayatınızı Düzene Sokun

Biz insanoğlu sürekli olarak günlük rutinlerimizi düzene sokma çabası içerisindeyiz. Alışkanlıklarımız sayısız dış etkenle sekteye uğrayabilmekte ve bu yüzden de kendimizi motive etmek adına farklı çıkış yolları arıyoruz. Her ihtiyacımıza dijital çözümler üretebildiğimiz bu çağda mobil uygulamalar hiç şüphesiz ki hayata dair her noktamıza dokunmaya devam ediyor.

Habitify ile her gün yapmak zorunda olduklarınızı ya da yapmak istediklerinizi günlük planlamanıza dahil ederek çok daha düzenli bir rutine sahip olabilirsiniz.

Habitify

Uygulamadaki temel motivasyonunuz alışkanlıklarınızı günün saatlerine göre gruplandırabiliyor olmanız. Böylece grafikler ve rakamlar eşliğinde düzenli şekilde üretkenliğinizi ölçme şansına sahip olabiliyorsunuz. Bununla birlikte hatırlatma alarmları kurarak unutma ihtimalinizi de ortadan kaldırıyorsunuz. Üstelik her alışkanlığınıza kısa notlar ekleyerek motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Habitify, eğer premium sürüme geçmediğiniz takdirde yukarıda belirttiğimiz özelliklerin sadece bir kısmını sizlere sunuyor. Premium versiyona geçtiğiniz zaman ise sınırsız sayıda hatırlatma ekleyebilir, Touch Id ve Face Id gibi güvenlik yöntemlerini kullanabilir ve de karanlık tema modunu aktif edebilirsiniz.

Günlük rutinlerinizi bir an önce düzene sokman için Habitify’ı Google Play Store‘u ziyaret ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts