Liste Tutma Uygulaması: Listshare

Listshare uygulaması ile hazırladığınız alışveriş listenizi arkadaşlarınızla ya da aile bireylerinizle paylaşabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.
Listshare Liste Uygulaması
Listshare

Listshare, alışveriş listenizi hazırladığınız ve bunu arkadaşlarınızla ya da aile bireylerinizle paylaşarak ortak liste üzerinden organize olabildiğiniz bir uygulama.

Listshare ile alışveriş listenizi paylaşabilirsiniz

Alışveriş listesi oluşturmaya dair uzun senelerdir pek çok uygulama zaten kullanılmakta. Kimi sadece liste yapmanızı, kimi yaptığınız listeyi başkalarıyla paylaşabilmek gibi özellikler sağlıyor. Listshare uygulaması da tüm bunları harmanlayıp kullanıcılara fazlasıyla kullanışlı bir arayüz sunuyor.

Listshare ile liste tutun
Listshare ile alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz.

Böylece hem unutulan ürün derdi kalmıyor hem de taraflar listeye ürün ekleyerek veya çıkararak alışverişi yapan kişiyle uygulama içinden iletişim halinde kalmış oluyor. Üst paragrafta kullanışlı bir arayüz sunulduğundan bahsetmiştik. Uygulamayı açtığınızda liste oluşturma butonuna basarak listenize bir isim veriyor ve ürünlerinizi eklemeye başlıyorsunuz. Ürün ekleme işleminiz bittikten sonra da tek dokunuşla oluşturduğunuz listenin linkini kopyalayıp istediğiniz kişiye göndererek listeyi görmesini sağlıyorsunuz. Bu andan itibaren taraflar liste üzerinde düzenlemeler yaparak birbirleriyle iletişim kurabiliyorlar.

Ürün eklerken dilerseniz her ürünün altına kısa notlar düşebiliyorsunuz. Örneğin, kaç gram zeytin alınacak ya da alınacak ürünlerin markalarının ne olacağı gibi. Uygulamanın temel görevi paylaşımlı alışveriş listesi olsa da aynı evde yaşadığınız kişiler ev işlerine dair görev paylaşımı yapmak gibi ihtiyaçlar için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Listede herhangi bir değişiklik yapıldığı anda bildirim alabiliyorsunuz ve böylece oluşabilecek karışıklıkların önüne geçilmiş oluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts