Secret Calculator Photo Vault: Fotoğraflarınızı hesap makinesinde saklayın!

Secret Calculator Photo Vault ile hesap makinesi uygulaması gibi görünen fakat şifreleme sistemi ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabileceğiniz bir uygulama.
Secret Calculator Photo Vault
Secret Calculator Photo Vault

Secret Calculator Photo Vault, herhangi bir hesap makinesi uygulaması gizli görünen fakat şifreleme sistemi sayesinde içeriğinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabileceğiniz yapıya sahip bir uygulama.

Hem Hesap Makinesi Hem Fotoğraf Galerisi!

Telefonunuzdaki en gizli içerikler nelerdir diye sorsak birçoğunuz hiç şüphesiz ki fotoğraflar veya videolar der. 🙂 Her birimizin telefonunda binlerce fotoğraf ve video bulunuyor ve elbette ki bunların her biri kişiye özel içerikler. O yüzden her ne kadar telefon kilidini açmak üzere bir şifre belirlesek de bazı durumlarda telefonumuz elden ele gezebiliyor ya da şifremiz öğrenilebiliyor ve sonuç olarak da fotoğraf veya videolarımız görüntülenebiliyor.

Secret Calculator Photo Depolama
Uygulamanın fotoğraflarınıza erişebilmesi için izin vermeniz gerekiyor.

Telefonunuzdaki özel içerikleri kilitli hale getiren pek çok uygulama zaten mevcut fakat bunu başka bir kimliğin arkasına saklanarak yapan uygulama deneyimi yaşamak ister misiniz? Secret Calculator Photo Vault, herhangi bir hesap makinesi uygulaması gizi görünen fakat şifreleme sistemi sayesinde içeriğinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabilirsiniz. Başka bir deyişle, kendisi hem hesap makinesi olarak kullanabiliyor hem de belirlediğiniz şifreyi girdiğinizde gizlemiş olduğunuz fotoğraflara ve videolara ulaşabiliyorsunuz.

Secret Calculator Photo
İstenilen pini girdiğiniz zaman fotoğraflarınıza ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı ilk açtığınızda sizi klasik bir hesap makinesi arayüzü karşılıyor. Burada kendinize bir şifre belirliyorsunuz. Şifrenizi belirledikten sonra da uygulamanın diğer yüzü olan saklama arayüzü açılıyor. Dilerseniz galerinizdeki içerikleri direkt olarak buraya yükleyebilir, dilerseniz de uygulamanın kendi kamerasında çekim yapabilirsiniz. Böylelikle gizli kalmasını istediğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı deyim yerindeyse kimsenin ruhu duymadan saklayabilirsiniz.

Biri sizden habersiz uygulamanın kilidini açmaya çalıştığında ve şifreyi yanlış girdiğinde otomatik olarak fotoğrafı çekiliyor ve olayın zamanı kaydediliyor. Uygulamanın kendine özel bulut hizmeti sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı burada yedekleyebiliyorsunuz. Hem hesap makinesi görünümüyle zekice bir gizlilik sağlaması hem de oldukça pratik ve kullanışlı arayüz tasarımı sayesinde kelimenin tam anlamıyla gizli bir galeri servisi görevi üstleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts