Tabii: Çocuklar İçin Soru Çözme Uygulaması

Tabii uygulaması ile okulda öğrendiğiniz tüm bilgileri tatillerde unutma dönemi sona eriyor.
Tabii Uygulaması EBA
Tabii ile en iyi sen bilirsin.

Tabii; 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin derslerini istedikleri an istedikleri yerde tekrar edebilmeleri için hazırlanmış günlük testlerden oluşan eğlenceli bir uygulama. Tabii ile derslerinizi tekrar ederken kendinizle yarışır, daha çok öğrenirsiniz!

Çocuklara Test Çözme Uygulaması

Tabii’de kağıda, kaleme ihtiyacınız olmaz. Soruları ekrandan okuyup, 60 saniye içinde doğru cevabı verip, puan alarak diğer soruya geçebilirsiniz.

Tabii’de her gün Türkçe, matematik, sosyal bilgiler ve fen bilimleri derslerinden onar soru olmak üzere toplam 40 soruyla karşılaşırsınız. Testler her gün size özel hazırlanır. Soruları çözerken yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda “Yarı Yarıya”, “Bir Hak Daha Ver” ve “Süre Uzat” jokerlerini kullanabilirsiniz. Ders tekrarı yapmak, yeni bilgiler öğrenmek ve öğrendiklerini unutmamak için “Tabii” her an her yerde sizlerle!

Bakan Ziya Selçuk’tan çocuklara mesaj var!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan çocuklara mesaj var:

5., 6. ve 7. sınıf öğrencilerimizi buraya alalım:) Tam onların seveceği gibi bir uygulama hazırladık. Yaz tatilinde her gün, dört dersten 10’ar soru çözebilecekleri, kendileriyle yarışıp puan toplayabilecekleri bir yarışma uygulaması. Amacımız çocuklar tatilde derslerden kopmasın, kaynak isteyen öğrencilerimize sevecekleri şekilde bir kaynak sunabilelim, konu tekrarı yapmalarına destek olabilelim. Öğrenciler geçtiğimiz sene okudukları sınıfı seçerek konu tekrarı yapabilir, isterlerse önümüzde sene okuyacakları sınıfı seçerek yeni sınıflarına hazır olup olmadıklarına da bakabilirler. Android ve İos cihazlarından TABİİ uygulamasını indirebilirsiniz. Ben indirdim, arada girip soru çözdüğümü de itiraf edeyim:)

https://www.instagram.com/p/CCdDAK3ppKk/

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts