Wayward ile hatıralarınızı sevdiklerinizle paylaşın!

Wayward, harita üzerinde anlık olarak konumunuzu takip edebilir ve dilediğiniz zaman bulunduğunuz konumda not tutabilirsiniz.
Wayward
Wayward

Wayward, harita üzerinde anlık olarak konumunuzu takip edebilir ve dilediğiniz zaman bulunduğunuz konumda not tutabileceğiniz bir uygulama.

Wayward ile her yerde hatıralarınızı kaydedin

Hayatımız boyunca toplam kaç kilometre yol kat etmişizdir? Cevaplaması imkansız bir soru değil mi? Peki ya gittiğimiz her yerde mutlaka ama mutlaka bir anımız yok mudur? İlla büyük büyük hikayeler olmasına gerek yok. Yolda gördüğünüz biri, şahit olduğumuz ilginç bir diyalog… Tüm bunların hepsini hatırlamamız mümkün mü? Belki de mümkündür, ne dersiniz?

Wayward not alma uygulaması
Wayward ile istediğiniz her yerde notunuzu alabilirsiniz.

Uzun bir seyahate çıkacağınızı düşünün. Seyahat boyunca fotoğraf ve video çekebilir, günlük yazabilir, kısa notlar alabilir, kısacası seyahatinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Oysaki bunlar bile anbean tüm seyahatinizi hatırlamanıza yardımcı olmayabilir. Wayward ile harita üzerinde anlık olarak konumunuzu takip ederek istediğiniz her yerde not tutabilirsiniz. Başka bir deyişle, ister markete isterseniz dünyanın öbür ucuna gidin, gittiğiniz her yeri, attığınız her adımı kayıt altına alarak eşsiz bir seyahat günlüğü oluşturabilirsiniz.

Wayward not al
Kaydınızı yapmadığını sürece tüm seyahatiniz kayıt altına alınıyor.

Seyahatinize isim verdikten sonra kayıt işlemini başlatıyorsunuz. Kaydı durdurmadığınız sürece tüm yolculuğunuz kayıt altına alınıyor. Diyelim ki yolculuğunuz esnasında o yoldan bir daha geçtiğinizde uğramak istediğiniz bir restoran gördünüz. Hemen ilgili butona basarak “Bu restorana mutlaka uğra!” benzeri bir not yazıp, restoranın bulunduğu yeri not tutarak işaretleyebiliyorsunuz. Yolculuğunuzu tamamladığınızda ise kayıt işlemini sonlandırıyorsunuz. Böylece elinizde tuttuğunuz notlarla işaretlenmiş bir yol haritası kaydı bulunuyor.

Etkinlik yaratarak birden fazla kişiyi bu etkinliğe davet edip paylaşabilir bir harita yaratmanız ve yolculuk boyunca ortak notlar tutmanız mümkün. Çevrim dışı izleme özelliği sayesinde uygulama harita üzerindeki konumunuzu takip edebiliyor ve siz de internetiniz olmasa dahi uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman kayıt işlemini durdurup yeniden başlatabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz kayıtları tek dokunuşla istediğiniz platformda istediğiniz kişiyle paylaşmanız da mümkün.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts