SweatCoin ile Yürüdükçe Para Kazanın!

sweatcoin

Dönemimizin en büyük sorunları arasında belki de milyonlarca kişinin başa çıkmaya çalıştığı kilo problemi yer almakta. Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız sizleri motive edebilecek SweatCoin uygulamasını sizlere tanıtalım.

Spor Yaptıkça Para Kazanın!

Sweatcoin, günlük atılan adım sayısına oranla kripto para kazandıran bir mobil uygulama ve bu uygulama sayesinde spor yaparak kripto para kazanabilirsiniz. Gün içerisinde fazla yürüyen birisiyseniz yürüdükçe para kazandıran uygulama SweatCoin ile siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz.

SweatCoin uygulamasına kayıt olduktan sonra akıllı telefonlarınız tarafından toplanan sağlık ve fitness verileriniz uygulamaya bağlamalısınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra her şey çok kolay çünkü bundan sonra yapmanız gereken tek şey sadece yürümek. Uygulama gün içerisinde attığınız adım sayısını hesaplayıp GPS verileriniz ile karşılaştırmakta ve size attığınız adıma göre belli bir miktar kripto para vermekte. Kazandığınız bu paraları uygulama içerisindeki sizlere sunulan tekliflerde, hediye kartlarında, spor  ürünlerinde veya anlaşmalı spor merkezlerinde indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Ayrıca para kazanmanın farklı yollarını da arıyorsanız İnternetten para kazanma yöntemleri başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sweatcoin

Uygulama özellikle dış mekan yürüyüşlerinde söz konusu olan miktarı ödediğini belirtmekte. Çünkü akıllı cihazların adım sayarları yanıltıcı veriler sunabiliyor. Bundan dolayı ortalama adım ölçünüz hesaplanıp GPS üzerinden bıraktığınız harita iziyle karşılaştırılıyor ve en doğru sonuca ulaşılıyor. Uygulama attığınız her 1000 adımda sizlere 1 SWC kazandırıyor fakat %5’ini uygulama aldığından sizlere 0,95 kalıyor.

1 SweatCoin Kaç Dolar?

20000 Swc = 1000 Usd
1 Swc = 0,05 Usd
1 Swc = 0,29 TL
20000 Swc = 5800 TL

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts