Oyunun dengesini değiştirebilecek VALORANT Brimstone taktiği bulundu!

Bir Reddit kullanıcısı Split haritasında bulunan B bölgesi için Brimstone’a özel bir taktik geliştirdi.
VALORANT Brimstone taktiği
VALORANT Brimstone karakterinde kullanabileceğiniz efsane bir taktik geliştirildi.

VALORANT Brimstone taktiği bir Reddit’te bir kullanıcı tarafından keşfedildi. Oyunun Split haritasında B bölgesine Brimstone karakterinin kullanabildiği “Yakıcı” yeteneği sayesinde uzak mesafeden bombayı çözen rakipleri yakabiliyorsunuz.

VALORANT Brimstone Yakıcı Taktiği

Öncelikle bu taktiği uygulamak için Brimstone karakteriyle Split haritasında bulunmalı ve saldırı takımında olmalısınız. Daha sonra bombayı B’deki kutunun arkasına “Heaven” bölgesine bakacak şekilde yerleştirmelisiniz. Bombayı yerleştirdikten sonra Brimstone ile saldırı takımının, B lobisine doğru geçiş yapabileceği bölge lobisine gidip kutuların üstüne çıkmalısınız. Daha sonra aşağıda bulunan video da nokta atışı yapacağını konumu öğrenip “Yakıcı” yeteneğini kullanabilirsiniz.

VALORANT Brimstone B bölgesi taktiği
Brimstone’un yetenekleri sayesinde rakiplerinizi kolaylıkla alt edebilirsiniz.

Doğru kullanıldığı takdirde Brimstone’un “Yakıcı” yeteneği bombayı çözen savunma takımını kolaylıkla öldürebilir. Bu taktiği uygulamak için biraz pratik yapmalı ve alışmalısınız. İlk defa bu taktiği dereceli maçlarda deneyecek olursanız sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bu strateji belirli durumlarda oldukça faydalı olabilir ve rakibin kafasını karıştırabilir. Ayrıca çoğu saldırı takımında bulunan oyuncular bombanın yanında kalacağından, Brimstone karakteri ile doğru konuma gittiğinizde, saldırı takımı sürekli sizi B konumunda arayacak ve bu şekilde zaman kaybedecekler. Siz de o ara bombayı çözerlerken “Yakıcı” yeteneğinizi ve ultinizi kullanarak kısa süre içerisinde onları yok edebilirsiniz.

VALORANT Brimstone özel taktiği
Bu taktiği uygulayarak maçın seyrini değiştirebilirsiniz.

Brimstone geçtiğimiz haftalarda güçlendirildiğinden dolayı artık oyun içerisinde daha aktif olabiliyor. Bu nedenden dolayı bu taktiği kesinlikle öğrenmeli ve Split haritasında uygulamalısınız. Şu anda A bölgesi için herhangi bir taktik bulunmuyor olsa da, takımın ile B bölgesine saldırı düzenlediğinizde bu taktik maçı takımınıza kazandırabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts