VALORANT 3. bölüm ne zaman başlıyor?

VALORANT 3. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
VALORANT 3. Bölüm

Geçtiğimiz günlerde duyurulan VALORANT‘ın 3. Bölümü Yansıma’nın oyuna yeni bir ajan ve güç dengelemeleri ile beraber geleceğini biliyoruz. Peki VALORANT 3. Bölüm ne zaman başlayacak?

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan taktiksel FPS oyunu VALORANT, resmi çıkış tarihi olan 2 Haziran 2020’den bu yana 14 milyon oyuncusuyla beraber harika bir topluluk oluşturmayı başardı. Riot Games, oyunun birinci yıl dönümü şerefine bir ay sürecek olan bir etkinlik programı düzenleyeceğini ve oyuncuları birçok sürprizin beklediğini daha önce duyurmuştu.

VALORANT 3. Bölüm
VALORANT 1. Yıl Bileti Ödülü

VALORANT’ta her yeni bölüm veya kısım oyuna farklı yenilikler ekliyor. Kimi zaman bu bir ajan oluyor, kimi zaman harita, kimi zamansa yeni bir oyun modu… 2. Bölüm 3. Kısım ile beraber oyuna Breeze haritası eklenmişti. Oyuncular artık 2. Bölümü geride bırakıp oyunun 3. Bölümüne geçmek istiyorlar. Yeni bir savaş bileti, yeni bir ajan, güç dengelemeleri ve belki yeni eklenecek bir harita 3. Bölümde bizleri bekliyor.

VALORANT 3. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

VALORANT’ın mevcut savaş bileti 21 Haziran’da bitiyor. Her zaman olduğu gibi yine ertesi gün oyuna büyük bir yamayla beraber yeni savaş bileti ve 3.0 güncellemesinin eklenmesi bekleniyor. Yani VALORANT 3. Bölüm 1. Kısımın eğer bir terslik olmazsa 22 Haziran tarihinde oyuna eklenmesi muhtemel.

VALORANT'ın Yeni Ajan KAY/O
VALORANT’ın Yeni Ajan KAY/O

Peki bizleri bu yeni güncellemede neler bekliyor? Öncelikle tabi yeni savaş biletimiz oyuna eklenecek. Bunun yanında yeni ajan KAY/O oyuna eklenecek. Tekrar bir güç değişikliği yaması da 3.0 ile beraber bizleri bekliyor olacak. Yeni bir haritanın ekleneceği söylentileri var. Yeni bir oyun modu ise şimdilik söz konusu değil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts