VALORANT Işık Muhafızları seti yayınlandı!

Afet’e karşı Işık Muhafızları seti geldi!
Işık Muhafızları
Işık Muhafızları Seti

Riot Games’in taktiksel FPS oyunu VALORANT‘ın en yeni silah kostümü paketi, Işık Muhafızları, mağazaya eklendi.

Işık Muhafızları seti, VALORANT’a eklenen ikinci League of Legends temalı set. Bundan önce yine League of Legends temalı Afet seti oyuna eklenmişti. Zaten iki seti birbirinin zıttı olarak çıkarttıkları Riot Games tarafından açıklanmıştı.

Mağazada 8700 VALORANT Puanı değerinde olan setin bıçağı çıkartılınca 2175 VALORANT Puanı değerine düştüğü görülüyor. Oyunculara bıçak hariç seti alma imkanı da sunulacak.

Işık Muhafızları seti Vandal, Operatör, Ares, Sheriff ve bıçak slotuna çıktı. Daha önce gelen Afet seti de bunların tersi olarak Phantom, Guardian, Spectre, Ghost ve bıçak slotuna çıkmıştı. Işık Muhafızları setinin ayrıca satın alınabilir farklı renkleri de mağazada olacak.

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1413151370165641220?s=20

Riot’un Özel İçerik Sanat Müdürü Sean Marino “Işık Muhafızları setini Afet setinin tersi olarak çıkarttık. Bunlar yani Muhafızlar, Afet’e karşı savaşan şampiyonlardı.” şeklinde açıklama yaptı. Işık Muhafızları seti 20 gün mağazada kalacak ve 11 Ağustos’ta mağazadan kaldırılacak. Pahalı bir set olmasına rağmen oyuna birçok efekt ekliyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts