VALORANT PBE sunucusuna nasıl kayıt olunur?

#VALORANT PBE sunucusu oyuncuların oyuna gelme ihtimali olan güncellemeleri gördüğü bir alan. Bu yazımızda tüm sistemi anlattık.
valorant pbe download
VALORANT PBE indir

VALORANT PBE sunucusuna nasıl kayıt olabileceğinizi gösterdik. Önce PBE’nin ne olduğundan bahsedeceğiz, sonrasında tüm süreci anlatacağız.

VALORANT PBE nedir?

VALORANT PBE (Public Beta Environment) bir güncelleme ve özellikleri önceden bazı oyuncular ile denenen ek programdır. Bu program içinde oyuncular oyuna gelecek bütün yenilikleri önceden kullanabilme şansına sahip olacak, bu ek programın asıl amacı ise gelecek yenilikleri sorunsuz ve bug olmadan oyuna getirebilmek ve mevcut olan bugların da bulunup düzeltilmesi.

VALORANT PBE sunucusunda oyunculara neler veriliyor?

VALORANT PBE sunucusunda oyuncular bütün skinlere sahip olabilecek ve oyuna gelmeden önce yeni skinleri deneme fırsatları olacak. Bu yüzden çoğu oyuncu PBE sunucusuna kayıt olmak istemekte ve yoğun bir ilgi bulunmakta.

VALORANT PBE Başvuru Gereklikleri

  1. Aktif bir uzaklaştırma veya kısıtlaman olmamalı
  2. Kuzey Amerika’da oynuyor olmalısın

VALORANT PBE sunucusunun Kuzey Amerika’da açılmasının sebebi oyun geliştiricilerinin çoğunun o bölgede yaşıyor olması ve olası bir sorunda en kısa sürede müdahale edebilmek. Şimdilik sadece Kuzey Amerika’dan oynanabiliyor fakat Avrupa’da da başvurular açık ve Avrupa’dan oynanabilme özelliğinin gelmesi uzun sürmeyecektir. Bazı oyuncular vpn kullanıp oynuyorlar fakat kısa bir süre sonra sunucu bize de açılacağı için buna gerek yok.

Başvuru Uygunluğu

Riot Games bu konuyla ilgili sitesinden: Donanım, oynama sıklığı ve kademe gibi belirli kriterleri karşılayan insanları dönem dönem katılımcı olarak alacağız. Bu bağlamda, seçme süreci tamamen rastgele olmayacak. Fakat yukarıda belirttiğimiz gereksinimleri karşıladığın ve kayıt yaptırdığın sürece seni bir katılımcı adayı olarak göz önünde bulunduracağız!, ifadelerini kullandı.

VALORANT PBE sunucusuna nasıl kayıt olunur?

https://playvalorant.com/en-us/pbe/ linkine gidip açılan sayfanın orta kısmında bulunan ”Apply Here” butonuna basmamız gerekiyor

VALORANT PBE
VALORANT

Ardından eğer bir hesabınız yok ise ”MAKE ONE” eğer hesabınız var ise ”SIGN IN” butonuna basmanız gerekiyor.

valorant pbe kayıt
VALORANT PBE Kayıt İşlemleri

Son olarak ise hesap bilgilerinizi girdikten sonra eğer başvurunuz kabul edilirse aşağıdaki gibi VALORANT PBE sunucusunu indirmeniz istenecek.

valorant pbe download
VALORANT PBE indir
Total
1
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts