VALORANT Val 29 Hata Kodu Çözümü

Son güncellemeyle birlikte çoğu oyuncu VALORANT’a giriş yapamıyor.
Valorant platforma bağlanırken hata oluştu
VALORANT platforma bağlanırken hata oluştu hatası son güncellemeyle birlikte epey bir oyuncu karşı karşıya.

VALORANT platforma bağlanırken hata oluştu çözümü ne yazık ki şimdilik bilinmiyor. Oyuna getirilen son güncellemenin ardından birçok oyuncu VALORANT’a erişmekte güçlük çekiyor. Birçok oyuncu VALORANT VAL 43 hatası alırken bazı oyuncular da VALORANT hata kodu 29 ile karşı karşıya.

VALORANT platforma bağlanırken hata oluştu

VALORANT ikinci sezon güncellemesi ile oyuna erişilemiyor. Yaklaşık olarak 1.5 GB’lık bir dosya büyüklüğüne sahip 2. sezon güncellemesini yapan birçok oyuncu olmasına rağmen çeşitli hata kodlarıyla karşılaşarak oyuna giriş yapamıyor. Bir başka benzer hataysa oyun istemcisi hatası. Oyun istemcisini yeniden başlat hatasının çözümü için “VALORANT Oyun İstemcisini Yeniden Başlat Hatası” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

VALORANT hata kodu 29
VALORANT hata kodu 29 kodunun çözümü şu anlık bilinmiyor.

VALORANT hata kodu 29 gibi VAL 43 hatası daha öncesinden getirilen bir güncellemeyle yaşanılan bir problem. Riot Games ekibi bu hatayı kısa süre içerisinde gidererek oyuna tekrardan erişebileceksiniz.

VALORANT platforma bağlanırken hata oluştu çözümü için oyuncuların uygulayabileceği tek yöntem oyunu kapatıp yeniden başlatmak. Aynı zamanda VanGuard’ın açık olduğundan emin olmalısınız. Oyunu yeniden başlatan çoğu oyuncu VALORANT’a tekrar erişim sağlayabiliyor. Bu hatanın ardından Riot Games’in veya VALORANT’ın resmi sosyal medya hesaplarından herhangi bir açıklama yapılmadı.

VALORANT sunucularında sorun mu var?

Birçok oyuncu bu hatanın VALORANT sunuculardan kaynaklandığını düşünmesine rağmen “VALORANT server status” penceresinde oyunun sunucularında hiçbir problem gözükmüyor. Sunucularla alakalı olmayan bu durum hakkında yakın bir zamanda Riot Games’ten açıklama yapılabilir.

VALORANT VAL 43 hatası

VALORANT VAL 43 hatası VALORANT platforma bağlanırken hata oluştu hatası birbiriyle aynı hatalar. Bunun dışında VALORANT hata kodu 29 hatasının sebebi ve nasıl çözüleceğine dair hiçbir bilgi yer almıyor. Oyunu yeniden başlatmak işe yarayacağı düşünülse de bu hatanın tam çözümü için işe yarayan bir yöntem değil.

VALORANT Hata Kodları

Herhangi bir hatayla karşılaşmanız durumunda karşınıza bir VALORANT hata kodu çıkacak. VALORANT hata 29 kodunun karşılığı ise oyuncuları ilgilendiren bir hata. Stabil bir internet bağlantınız yoksa VALORANT hata 29 kodu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda Windows güvenlik duvarı sebebiyle bu hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz. Oyunu kapatarak güvenlik duvarını açmalısınız.

VALORANT Hata Kodları
VALORANT hata kodları

VALORANT hata kodu 43 veya VAL 43 hata kodu çözümü olarak Riot istemcisinin tekrar başlatılması gerekiliyor. Oyuna giriş yaparken zaman aşımına uğradığınız zamanlarda VALORANT hata kodu 43 ile karşılacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler