VCT Aşama 3 Challengers 1 yarı final heyecanı başlıyor!

VCT Aşama 3 Challengers 1’de sular ısınıyor!
VCT Aşama 3 Challengers 1
VCT Aşama 3 Challengers 1

Riot Games’in taktiksel FPS oyunu VALORANT‘ın espor arenası gün geçtikçe heyecanlı bir hale bürünüyor. VCT 2021 Aşama 3’te de birbirinden heyecanlı maçlar izledik ve sıra şimdi yarı finale geldi!

VCT Aşama 3 Challengers 1 kapalı elemelerden sonra sonunda ana etkinlik aşamasına geçti. Ana etkinliğe katılan 8 takım BBL Esports, Zero Zone, Oxygen Esports, Futbolist, Fire Flux Esports, SuperMassive Blaze, Team AURORA ve OtherSide Esports olmuştu. İlk gün oynanan maçlardan sonra ise Zero Zone ve Team AURORA turnuvaya veda eden ilk takımlar oldu.

Dün turnuva Oxygen Esports – SuperMassive Blaze ve BBL Esports – Futbolist mücadeleleriyle başladı. Bu maçların kazananları, Kazananlar Potası Finaline yükselirken, kaybedenler Fire Flux Esports ve OtherSide Esports’un rakibi olacaklardı.

BBL Esports – Futbolist

Günün oynanan ilk karşılaşmalarının ardından Oxygen Esports ile Futbolist, Kazananlar Potasının finaline yükselmeye hak kazandı. Kaybedenler Potasında ise BBL Esports – Fire Flux Esports ve SuperMassive Blaze – OtherSide Esports eşleşmeleri gerçekleşti.

Challengers 1 Ana Etkinlik 2. Gün

Oynanan maçların ardından Fire Flux Esports ile SuperMassive Blaze yollarına devam ederken BBL Esports ile OtherSide Esports turnuvaya veda etti.

8 Temmuz 18.00’de başlayacak olan mücadelelerde Kazananlar Potasının finalinde Oxygen Esports ile Futbolist karşılaşacak ve kazanan VCT Aşama 3 Challengers 1’in ilk finalisti olacak. Maçın kaybedeni Kaybedenler Potasının finalinde rakibini bekleyecek. 21.00’de başlayacak Fire Flux Esports – SuperMassive Blaze maçının kazananı da Kaybedenler Potasının finaline ilerlerken kaybeden turnuvaya veda edecek.

Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts