2020 Yılında Çıkacak Mobil Oyunlar

2020 yılında çıkacak mobil oyunlar hakkında bir içerik hazırladık.
Bu yıl çıkacak mobil oyunları derledik.

2020 yılında çıkacak mobil oyunlar hakkında YouTube kanalımız üzerinden yepyeni bir içerik hazırladık.  Bu yıl çıkacak ve Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz mobil oyun önerileri bu içeriğimizde sizlerle!

Evde yapılabilecek en iyi aktiviteler arasında kafa dağıtmak için mobil oyunları öneririz. Mobil oyunlar son dönemde sadece birkaç gün içinde milyonlarca oyuncuya hitap edebiliyor. Bu dönemde hyper-casual gibi hızlı tüketilen oyunlar yerine biraz daha uzun soluklu oyunlar arayanlar için 2020 yılında çıkması planlanan oyunları listeledik.

Farklı platformlarda milyonlarca oyuncuya ulaşıp şimdi de mobil cihazlara gelen oyunların dışında adını çok fazla duyduğumuz oyunların devam oyunları da bu içeriğimizde yer alıyor. Yönemde sitemizde de LoL Mobile içeriklerini paylaşmaya başladık bile.

Listemizdeki oyunların bazılarının 2020 yılında çıkması bir ihtimalken bazıları ise kesin çıkış tarihi 2020 olarak gözüküyor. PC’de hızla yükselen ama yakın dönemde düşüş yaşayan Apex Legends’ın yanı sıra sokaklarda tozu dumana katacağımız yarış oyunu Forza Street de listemizde. MMO tarafından ilerlemek isteyenler için Diablo Immortal ve Eve Echoes’u da ekledik. Ayrıca bu listede bizi en çok heyecanlandıran oyunlardan biri ise League of Legends Mobile: Wild Rift oldu.

Daha farklı listeler görmek istiyorsanız videomuza yorum yazabilir, beğenebilir ve kanala abone olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler