Brawl Stars Başlangıç Karakterleri Rehberi (Video)

Brawl Stars karakterleri için yepyeni bir video hazırladık! Mobidictum.com üzerinden birçok karakterin rehberini anlatırken, YouTube kanalımızda da bu karakterlere özel içerikler paylaşıyoruz. Abone olarak bize destek olabilirsiniz. Başlangıç karakterleri için ise Shelly, Colt, Nita ve Bull hakkında konuştuk. Ayrıca hemen aşağıdaki rehberlerden bu karakterler için hazırladığımız rehberlere de bakabilirsiniz.

Brawl Stars Başlangıç Karakterleri Taktikler

Brawl Stars başlangıç karakterlerini oynarken ilk seviyelerde oyuna ısınmak ve sonrasında çok daha iyi bir oyuncu olmak adına uzaktan vuran karakterleri tercih etmeniz sizlere ilerleyen aşamalarda büyük avantajlar sağlayacak. Uzaktan vuran karakterleri seçip hangi karakterin ne kadar menzile sahip olduğunu kavrayabilirseniz rakiplerinize gereğinden daha fazla yakınlaşmadan öldürebileceksiniz. Piper, Brock gibi karakterleri oynarken menzilin yanı sıra nişan alma kabiliyetinizin de iyi olması gerekiyor. İlk seviyelerde bu iki karaktere ağırlık verirseniz nişan konusunda da zamanla pek bir sorununuz kalmayacak ve rakiplerinize yaklaşmadan kolayca öldürebileceksiniz.

Özellikle Piper oynarken rakibinize ne kadar uzak olursanız vereceğiniz hasarın da o kadar fazla olacağını unutmayın. Uzaktan iki vuruşla en tank karakterlerde bile büyük hasarlar oluşturabilir hatta öldürebilirsiniz de. Hiç beklemediğiniz bir anda başka bir karakterle karşı karşıya kalırsanız ve arada pek mesafe yoksa özel yeteneğinizi kullanıp hızlıca oradan uzaklaşabilirsiniz.

BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden oynadığımız Brawl Stars hakkında merak ettiğiniz tüm konuları videolarımıza yorum olarak yazabilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak daha büyük kitlelere ulaşmamızı sağlayacağınızı sakın unutmayın. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts