İnternetsiz Oynayabileceğiniz 5 Oyun

Evde kaldığımız bu günlerde evde yapılabilecek şeyler arasında birçok şey bulunuyor. Biz de bu videomuzda internetsiz oynayabileceğiniz mobil oyun önerileri yaptık.
İnternet olmadan oynayabileceğiniz mobil oyunları derledik.

İnternetsiz mobil oyunları derledik. Evde kaldığımız bu günlerde evde yapılabilecek şeyler arasında birçok şey bulunuyor. Biz de bu videomuzda internetsiz oynayabileceğiniz mobil oyun önerileri yaptık. Tabii Mobil Oyun Önerileri sayfamızda da size göre içerikler var, bizden söylemesi. Video aşağıda! 👇

İnternet gerektirmeyen mobil oyunlar arıyorsanız bu listemiz oldukça işinize yarayacak. İnternetin gidip geldiği bir ortamdaysanız veya birkaç saatliğine internetin olduğu bir ortamdaysanız ve internetsiz mobil oyunlar arıyorsanız buradaki oyunları deneyebilirsiniz. Bu başlık ilgini çektiyse mobil oyun kategorimiz de ilgini çekecek. Tıklamayı unutma! 😋

Videoyu yukarıdan izlemek istemiyorum, ben okumayı seviyorum diyenler için de videonun hemen altında önerdiğimiz oyunları sıraladık.

Adventure Llama

Diğer lamalar tükürük saçmaya devam ederken, ana karakterimiz Pablo bunun biraz dışına çıkarak antik harabeleri keşfetmek için yola çıkıyor. Piksel görüntüleriyle karşımıza çıkan bu oyunda karakterimiz Pablo ile zıplıyor, koşuyor ve puzzle’ları çözüyoruz.

Space Marshals 2

Bilim-kurgu ile vahşi batının harmanlandığı bir oyun ile karşınızdayız. Peki bu oyun neler sunuyor? Şöyle ki dilersek taktiksel olarak ilerleyip rakiplerimizi görünmeden alt edebiliyor, dilersek de yarınları düşünmeden rakiplerimize saldırabiliyoruz.

BADLAND

Uzun bir süredir aramızda olan Badland hala daha eğlencesinden bir şey kaybetmemiş olarak önümüzde duruyor. Yılın ödülü ünvanının sahibi ve birçok dergi tarafından övgüyle anlatılan BADLAND’deki amacımız ise çeşitli yaratıkların, ağaçların ve çiçeklerin bulunduğu bir ormanda hayatta kalarak ilerlemek ve varış noktasına kadar ulaşabilmek oluyor.

Flight Pilot Simulator 3D

Biraz da havada vakit geçirmek istiyorsanız gerçekçi 3D grafikleri ve çekici animasyonları olan Flight Pilot Simulator’ı denemekten çekinmeyin. Gerçek hayattan alınmış çeşit çeşit uçaklara sahip olabileceğiniz bu oyunda dilerseniz Supersonic jet sürebilir, dilerseniz de askeri uçakları test edebilirsiniz.

Kingdom Wars

Eski Flash oyunlarından anımsayacağınız bir oynanışa sahip olan Kingdom Wars ile ordu kurun ve rakibini mağlup edin. Oyundaki amacınız ise çıkardığınız askerleriniz ile karşı kaleye saldırı düzenlemeniz ve rakibin kalesini alt etmeniz oluyor.

Listemiz burada sona eriyor. Siz de beğendiğiniz ve internet gerektirmediğini gördüğünüz mobil oyunları videonun altına yorum yazarak belirtebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mobidictum Discord Kanalımıza göz atarak turnuvalardan haberdar olabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca daha çok video görmek istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts