Last Day On Earth Köpek Bulma ve Kutudan Çıkarma Rehberi

Last Day On Earth Köpek

Last Day On Earth sevimli dostlarımızı oyuna da taşıyor. Belirli bölgelerden ve saldırılardan sonra karşımıza çıkabilecek bu sevimli hayvanları siz de elde istiyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edin. BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden de oynayabileceğiniz bu oyuna Last Day On Earth Başlangıç Rehberi videomuz ile de güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Last Day On Earth Köpek Nereden Bulunur?

Oyunda köpekleri bulmak için birkaç yol bulunuyor. Oyuna ilk başladığınızda bunlardan biri çevredeki ormanlıklara veya taş madenlerine giderek beklemek oluyor. Bu bölgelere ilk kez girdiğinizde küçük bir köpek yavrusu sizi takip etmeye başlıyor. Bu köpek yavrusunun yanına giderek yerden alma tuşuna basarsanız köpek kutu halinde çantanızda beliriyor. Diğer bir yol ise üssünüze yapılan zombi saldırısından sonra üssünüzde sizi bekleyen köpek oluyor. Harita arayüzüne tıkladığınızda size doğru yaklaşmakta olan zombi sürüsünü görmüşsünüzdür. Bu zombi sürüsü 24 saatin ardından üssünüze bir saldırı gerçekleştiriyor ve kırıp dökebildiği alanları yerle bir ediyor. Bunun yanı sıra zombi saldırısı ardından hurda aracın yanında yine bir köpek yavrusu beliriyor. Bu köpeği yerden alma tuşuna basarak envanterinize katabiliyorsunuz.

last day on earth dad hat yapımı
Last Day on Earth Dad Hat (Baba Şapkası)

Last Day On Earth Köpek Kutusu Nasıl Açılır?

Köpekleri kutulardan çıkarmak için yapmamız gereken tek şey Dog Crate adındaki yapıyı kurmak. Bu yapıyı kurabilmek için ise odun, taş, bant ve metal parçalarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu yapıyı yaptıktan sonra artık köpek kutularımız açılabilir hale geliyor. Çantamızdaki kutuya tıklayarak sol alt taraftaki Open tuşuna basmamız gerekiyor. Bastıktan sonra köpeğin sadece ismini değiştirebileceğimiz bir panel açılıyor. Bu panel özel bir isim giriyoruz ve köpeğimiz Dog Crate’e gönderiliyor. Dog Crate’e baktığımızda köpeklere yemek vermemiz gerektiğini görüyoruz. Çiğ et, çiğ tavuk eti veya köpek maması vererek hayvanlarımızın büyümelerini sağlayabiliyoruz. Aynı şekilde Dog Crate yapısından hayvanlarımızın durumunu ve büyümeleri için ne kadar süre kaldığını görebiliyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts