Mobidictum GİST 2020’deydi!

gist 2020
GİST 2020 videomuz yayında! 🙂

GİST 2020‘de Mobidictum olarak biz de yer aldık. Birbirinden güzel etkinliklerden enfes hazırlanmış cosplay’lere kadar birçok görseli yeni videomuzda derledik. Ayrıca Pocket Gamer Connects London, White Nights Amsterdam‘dan hazırladığımız videolara da ilgili bağlantılara giderek ulaşabilirsiniz.

Indie alanındaki birçok geliştirici ile tanışmaktan oldukça memnun olduk. Hikayelerini dinledik, önerilerimizi sunduk, hepsinden birçok şey öğrendik. YouTube kanalımızda paylaştığımız videoda da indie alanından ve sahne tarafından birçok görüntü göreceksiniz. İyi seyirler! 🙂

GIST bir bilgisayar oyunları fuarı değil. Bir “oyun” fuarı. Oyunun her türüyle amatör, profesyonel ilgilenen herkesin, ilgili her şeyin GIST çatısı altında yeri var. İster en gerçekçi FPS’leri veya futbol oyunlarını oynuyor olun, ister nostaljik 8-bit’leri, ister sadece masaüstü FRP’leri. İsterseniz, oyun kahramanlarını Cosplay yeteneğinizle canlandırın. Aramızda yeriniz hazır. Gaming İstanbul, “oyunculardan, oyuncular için” bir fuar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts