PUBG Mobile Silah Hasarları: Hafif Makineli Silahlar

Seri devam ediyor! Bu videoda Micro Uzi, Vector ve UMP-45 silahlarını ve daha fazlasını detaylı olarak inceledik.
PUBG Mobile Silah Hasarları: Hafif Makineli Silahlar
PUBG Mobile Silah Hasarları: Hafif Makineli Silahlar

PUBG Mobile silah hasarları serimize hafif makineli silahlar ile devam ediyoruz! Bu videoda Micro Uzi, Vector ve UMP-45 silahlarını ve daha fazlasını detaylı olarak inceledik.

Micro Uzi

Oyundaki en az hasar veren otomatik silahlardan birisi. 9mm mermi kullanan Uzi, PUBG’de de karşımıza çıkıyor. Atış hızı oldukça yüksek olduğu için paraşütten indiğiniz an bulmak istediğiniz silahlardan olabilir. Tüm hafif makineli eklentilerini destekliyor. Ayrıca kendine özel bir de dipçiği var. Bu silahı sadece yakın mesafede kullanmanızı öneriyoruz. Eğer 1 ve 2 seviye kaska sahip bir oyuncuyla çatışıyorsanız onu düşürmeniz için Uzi ile en az 3 kafa mermisi atmanız gerekiyor. Keza aynı seviye yelekler için ise minimum 4 gövde mermisi gerekli. Bu silahı sadece oyununuz ilk aşamalarında kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde çorba parasını çıkartmakta zorlanabilirsiniz.

Vector

Oyunun en tehlikeli silahlarından biri. Eğer karşınızda Vector kullanan bir oyuncu varsa çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu silahın atış hızı oldukça fazla. Bununla beraber birden fazla eklentiyi ve dürbünü desteklediği için sekme sorunu da bulunmamakta. Eğer Vector’ün kullanımını öğrenirseniz maçınızın her anında sizin için faydalı olabilir. Tüm hafif makineli silah eklentilerini de bu silaha takabilirsiniz. Vector 9mm mermi kullandığından maç içinde mermi sıkıntısı da yaşamayacaksınız. Karşınızdaki 1 ve 2 seviye kaska sahip oyuncuları 2 kafa mermisi ile aynı seviye yeleğe sahip oyuncuları ise 4 gövde mermisi ile rahatça düşürebilirsiniz. Silahın atış hızı nedeniyle bu çok da zor olmayacaktır. Kısacası galibiyete uzanan yolda Vector’u tercih etmeniz oldukça mantıklı olabilir.

UMP45

Hafif makineli silahlar arasında şüphesiz en çok tercih edileni. Yapısı itibariyle atış hissiyatı olarak taarruz tüfeklerine benzeyen UMP, 45 ACP mermi kullanıyor. Atış hızı olarak rakiplerinden biraz daha düşük olsada kontrol kabiliyeti ile bunu kolayca eşitleyebiliyor. Maçınızın her aşamasında kullanabileceğiniz UMP tüm eklentileri ve çoğu dürbünü destekliyor. Ayrıca UMP hasar bakımından Uzi ve Vector’den daha iyi bir sonuç veriyor. Eğer rakiplerinizde 1 veya 2 seviye kask var ise sadece 2 kafa mermisi ile onları düşürebilirsiniz. Aynı seviye yeleğe sahip oyuncular için ise sadece 4 mermi yeterli olacaktır. UMP’nin verdiği atış hissiyatı ve hasarı ile çorba parasını kolayca çıkarabileceksiniz.

Bu tarz rehber videolarının devamı için kanalımıza abone olup videoları beğenmeyi unutmayın. Ayrıca son videolardan anında haberdar olmak için bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts