Zula Mobile çıktı, işte ilk detaylar

zula mobile google play

Zula Mobile çıktı! Bir süredir Zula’nın gündeminde olan ve Zula Mobile ne zaman çıkacak sorularının sıkça sorulduğu oyun 17 Ocak 2020 itibarıyla Google Play Store’da yerini aldı. Lokum Games, Zula ile Türk oyun sektöründe hatrı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşırken, dünyanın birçok bölgesinden oyuncuya da hitap etmişti. Ekibin şimdiki hedefi ise mobil dünya.

Zula Mobile

Bu oyun hakkında yapılan açıklamada “Unity oyun motoru ile geliştirilmiş, 3 Boyutlu ve Çok Oyunculu, oynaması ücretsiz bir Online FPS oyundur.” tanımı yapılırken, oyunculara şöyle seslenildi: “Yüksek kalitede tasarlanmış haritalarda ve aksiyon dolu oyun modlarında beceri ve taktik bilgini konuşturmaya hazır mısın?”

https://www.youtube.com/watch?v=3wWiYXGpC78

Zula Mobile indir

Bir süredir beta sürecinde olan ve son güncellemelerini deneyen oyun, “Zula Mobile espora uygun geliştirilmiş yapısı ile cebindeki en iyi FPS oyun olmaya geliyor!” açıklamasıyla yola çıktı. Mobil tarafta da espor üzerine gideceğini şimdiden belirten Zula’yı Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Zula Battle Pass

Oyunda ayrıca sezonlar da bulunacak. Her sezon sonunda aşamaları biriktiren, ilerleyen oyuncular Battle Pass sezonları gereği ödüllerini alacak. Ayrıca sezon boyunca günlük görevler ve günlük görevler neticesinde değişecek dereceler olacak. Bu sayede oyuncular envanterlerini geliştirirken, aynı zamanda oyundaki performanslarını da üst seviyeye çıkarabilecekler. Bu da espor dünyasına yönelik dikkat çekici bir değer olacak.

Bir diğer yandan oyunda kasalar da bulunuyor. Bu kasaları açarak envanterinize yeni kostümler ekleyebilirsiniz. Bunlar dışında Zula’nın mobil tarafa aktarılırken birçok özelliğiyle aynı kalmış gibi duruyor. Detaylı içerikler ve birçok bilgi için Mobidictum’u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts